Strona główna > NWO > Rodzina Illuminatów Rothschild i Nowy Porządek Świata [wideo]

Rodzina Illuminatów Rothschild i Nowy Porządek Świata [wideo]

Rothschildowie to najpotężniejsza rodzina spośród 13 rodów Iluminatów. Rodzina bankierów i żydowskich kabalistów, która stworzyła i do dnia dzisiejszego kontroluje: globalny system finansowy, masonerię i syjonizm, kierując świat ku globalnemu rządowi NWO.

Rothschild-2016-05-26-at-2.48.16-PM

TRANSKRYPCJA:  (wideo pod tekstem)

Jaka jest pana opinia o Masonach i Iluminatach? Jaka jest ich rola?

Iluminaci to Rothschildowie. Spójrzmy na Kneset i budynek Sądu Najwyższego w Izraelu – oba te budynki zbudowali Rothschildowie. W budynku Sądu Najwyższego pełno jest symboli Iluminatów.

Jaką rolę pełnią w elitach osoby niebędące Żydami?

Jaką rolę? Słyszał pan o gojach zwanych Rockefellerami? Są oni blisko powiązani z Rothschildami. Obie rodziny bardzo blisko współpracują. Zaczęło się to pod koniec 19. wieku, kiedy Rockefeller był właścicielem firmy Standard Oil a Rothschildowie dopiero wchodzili na rynek naftowy, wydobywając ropę w Baku na Kaukazie. Byli więc konkurentami dopóki Rothschild, który lubił kombinować, nie znalazł sposobu, aby zjednoczyć się z Rockefellerami. Przestali więc konkurować i wtedy zapoczątkowane zostały ich powiązania – pod koniec 19. wieku.

Chodziło o ropę naftową i wielkie międzynarodowe pieniądze. Tak więc goj Rockefeller i Żyd Rothschild pracują razem w imię pieniędzy. Gdziekolwiek goje współpracują z Żydami, tam chodzi o pieniądze. J. P. Morgan też blisko współpracował z Rothschildami, podobnie jak teraz założony prze niego bank. Bank Rezerwy Federalnej planuje teraz przejąć bank, który kupił niedawno Rothschild – nie pamiętam, jak się on nazywa… Ale oni pracują razem.

A wszystkie te hollywoodzkie gwiazdy, które zdają się mieć w tym jakiś udział – jak to wygląda?

Wszyscy w Hollywood należą do Żydów. Żydzi rządzą Hollywood, wszyscy o tym wiedzą! Jeśli ktoś chce się wybić jako gwiazda filmowa czy osobowość telewizyjna to trzeba bić pokłony Żydom. Tak samo z politykami.

Wyrażę się teraz bardzo jasno. Ja urodziłem się Żydem, cała moja rodzina to Żydzi, i oni nic nie wiedzą o tym tajnym spisku, o nowym porządku świata. Uważają, że ludzie, którzy o tym mówią, to wariaci. Myślę, że to prawda, bo jaki odsetek Żydów jest świadom tego planu? Może i mamy zbiorowe poczucie winy za Chrystusa, ale czy mamy zbiorowe poczucie winy za ten plan? Nie powiedziałby pan, że istnieje ono tylko w przypadku osób, które ten plan popierają?

Powiem panu coś, co wie każdy Żyd: że Żydzi rządzą mediami. Wszyscy o tym wiemy. Ja o tym wiedziałem od dziecka. Wszyscy wiemy, że Żydzi rządzą Hollywood. Nawet zanim jeszcze zostałem chrześcijaninem, mówiłem kumplom: „Chcecie trochę jednostronnej propagandy? Idźcie obejrzeć film.”

W 19. wieku Rothschildowie zakupili Agencję Reutera. Następnie Reuter zakupił agencję Associated Press, która dzień po dniu wybiera i przedstawia światu te same wiadomości. Rothschildowie posiadają większość akcji trzech wpływowych sieci telewizyjnych i bez trudu udaje im się unikać zainteresowania mediów, ponieważ media stanowią ich własność. Do niedawna należała do nich Brytyjska Mennica Królewska; wciąż pełnią obowiązki agenta do spraw złota Banku Anglii, którym też zarządzają. Na co dzień ustalają światowe ceny złota i odnoszą korzyści z ich wzrostu i spadku.

Przez stulecia Rothschildowie zgromadzili tryliony dolarów w sztabkach złota, które przechowują w podziemnych skarbcach, i zmonopolizowali światowe rezerwy złota. Posiadają większość akcji największego koncernu naftowego świata, Royal Dutch Shell. Prowadzą fałszywe organizacje charytatywne i zagraniczne usługi bankowe, gdzie na tajnych kontach ukryte są bogactwa czarnej arystokracji watykańskiej – w szwajcarskich bankach, funduszach powierniczych i holdingach Rothschildów.

Choć Rothschild wygląda jak nieszkodliwy, siwy staruszek, prawda jest taka, że on i jego przodkowie osobiście wybierali prezydentów, wywoływali krachy giełdowe, doprowadzali państwa do bankructwa, reżyserowali całe wojny oraz sponsorowali masowe morderstwa i doprowadzenie do ubóstwa milionów ludzi. Lionel Rothschild i żydowscy syjoniści złożyli postawionemu pod ścianą premierowi Wielkiej Brytanii Lloydowi George’owi propozycję nie do odrzucenia.

Zaoferowali, że Stany Zjednoczone dołączą do wojny i wygrają ją, jeśli George obieca im Palestynę. W kwietniu roku 1917 prezydent Wilson dostał zielone światło i wypowiedział Niemcom wojnę, w zamian za co brytyjski rząd spisał słynna Deklarację Balfoura, zaadresowaną do nikogo innego jak lorda Lionela Rothschilda. W deklaracji tej obiecano Palestynę i Izrael syjonistom Rothschildów.

Hrabia Balfour obiecał Żydom siedzibę narodową w Palestynie ze wsparciem Woodrowa Wilsona i Ligi Narodów, tworząc Brytyjski Mandat Palestyny.

Obywatelom USA nigdy o tym nie powiedziano. Nigdy nie wiedzieli, dlaczego wzięliśmy udział w I Wojnie Światowej. W Deklaracji Balfoura Wielka Brytania obiecała zapłacić Syjonistom uzgodnioną cenę za udział USA w wojnie. Po zakończeniu wojny a Niemcy udali się na konferencję pokojową w Paryżu w 1919r., kiedy parcelowano Niemcy i rozdawano kawałki Europy narodom, które twierdziły, iż należy im się część terytorium Europy, Żydzi powiedzieli: „A może dacie nam Palestynę?” I wyciągnęli Deklarację Balfoura – dopiero wtedy Niemcy się o niej dowiedzieli i zrozumieli, na czym polegała cała gra; że to dlatego Stany Zjednoczone dołączyły do wojny.

Dopiero wtedy Niemcy zrozumieli, że zostali pokonani i obłożeni tymi okropnymi reparacjami ponieważ Syjoniści chcieli Palestyny i byli zdeterminowani aby ją zdobyć za wszelką cenę. Zrozumiawszy to, Niemcy nie byli, rzecz jasna, zachwyceni. Dotychczas w żadnym kraju nie było Żydom lepiej niż w Niemczech.

Nie ma wątpliwości, że Żydom bardzo się powodziło w Niemczech. Niemcy pomyśleli więc: „No ładnie. Byliśmy dla nich tacy mili.” Od 1905r., kiedy upadła pierwsza rewolucja komunistyczna w Rosji i Żydzi musieli z niej uciekać, wszyscy udali się do Niemiec. Udzielono im tam azylu i traktowano ich bardzo uprzejmie. A tu Żydzi zdradzają Niemcy tylko dlatego, że, jako tzw. wspólnota żydowska, chcieli Palestyny.

Rozmawia ze mną doktor i rabin, Marvin Antelman. Dzień dobry, rabinie.

Bardzo dziękuję za zaproszenie. Przede wszystkim pozwolę sobie powiedzieć, że istnieje wiele teorii spiskowych ale mnie nie interesują teorie tylko fakty. Przez lata korzystałem ze źródeł naukowych o nieposzlakowanej opinii. Człowiek nazwiskiem Szabetaj Cewi, który żył w latach 1926-1976, stwierdził, że jest mesjaszem. Miał on bardzo wielu zwolenników. Sułtan, zrozumiawszy, że tak ogromna ilość zwolenników spowoduje problemy, dał Szabetajowi wybór: śmierć albo przejście na islam.

Nawrócił się więc. Jego zwolennicy, których było około miliona, byli rozczarowani. Istnieli jednak zatwardziali zwolennicy, którzy utworzyli różne jego kulty. Najgorszym z nich była tajna organizacja zwana Donmeh, działająca w Salonikach w Turcji. Donmeh zapoczątkowała tradycję orgii, które późnej stały się częścią niemoralnej, zepsutej teologii Szabetaja. Na 10 lat przed śmiercią dokonał apostazji. Kiedy więc zmarł w r.1676, istniały wszystkie te kulty, które czyniły najróżniejszego rodzaju zło.

Więc dlaczego ci zwolennicy Szabetaja Cewi czynili zło?

Jest takie powiedzenie, że Mesjasz nadejdzie, kiedy wszyscy będą dobrzy albo kiedy wszyscy będą źli. Sabataiści stwierdzili, że to niemożliwe, żeby wszyscy byli dobrzy, odwrócili więc Torę i uznali, że popełniając złe czyny zużywamy energię kosmosu, który w końcu się zawali i wtedy Mesjasz zmuszony będzie nadejść, bo zużyliśmy całe zło świata. Za każdym razem, kiedy organizowali orgię, za każdym razem, kiedy znajdowali sposób, aby popełnić jak najwięcej grzechów, na przykład według Tory jeśli je się chelev, czyli tłuszcz, zostaje się ekskomunikowanym. Jedli więc zakazany, niekoszerny tłuszcz z koszernego zwierzęcia, krew z koszernych zwierząt…

Więc postępowali odwrotnie do zaleceń, żeby przyspieszyć przyjście mesjasza?

Po śmierci Szabetaja Cewi jednym z najpotężniejszych kultów sabataistycznych była pochodna Donmeh, sprowadzona do Europy przez Jakuba Franka. Zmarł on w r.1791, po czym frankiści zaczęli rozprzestrzeniać satanizm w całych społeczeństwach. Ich historię można prześledzić bezpośrednio aż do Szabetaja Cewi, co też robię w swojej książce. Inna organizacja, Iluminaci, załozona w r.1776 przez Adama Weisshaupta, była zamieszana w Rewolucję Francuską, co jest dobrze udokumentowane.

Czyli mówi pan że naprawdę istnieje nowy porządek świata, że to nie teoria spiskowa a prawdziwy spisek?

Tak. Profesor Katz napisał książkę pod tytułem „Żydzi i masoni” o historii relacji Żydów z niektórymi z kultów zapoczątkowanych przez Szabetaja. Kolejnym dużym kultem po organizacji Donmeh, działającej w Turcji, byli frankiści, o których wspomniałem w związku z Jakubem Frankiem. Aby rozwiązać kwestię Franka, Rada Czterech Ziem zorganizowała, 20. dnia miesiąca Szwat 250 lat temu, masową ekskomunikę wszystkich frankistów.

Zostali wyrzuceni ze społeczności żydowskiej?

Tak.  Aż do dziesiątego pokolenia. Odrzucono frankistów, ponieważ interesowali się oni kabałą. Kabały nie wolno było czytać do 30. czy 40. roku życia. Kobiety-frankistów nazwano dziwkami, i oznajmiono, że niniejszym wszyscy oni są ekskomunikowani do dziesiątego pokolenia.

To powiedziała Rada Czterech Ziem o frankistach? Bo tak odeszli od judaizmu i wszystkiego, co uważa on za prawdziwe i słuszne, że zasadniczo stworzyli własną, zdeformowaną religię, i Żydzi nie chcieli mieć z nimi nim wspólnego, więc ich wyrzucili.

Czy jacyś nie-Żydzi dołączyli do tego kultu sabataistycznego?

Nie, ale dołączyli do Iluminatów.

Tłumaczenie: Ripsonar News

Przygotował: Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *