Strona główna > Rosja > Rodzice czuwajcie ! Dzieci „patroszą” na organy !!!

Rodzice czuwajcie ! Dzieci „patroszą” na organy !!!

Od Redakcji portalu www.3rm.info – I to satanistyczne ludobójstwo naszego narodu i naszych dzieci dokonywane przez plemię bogobójców, stało się zaś w Rosji możliwe wyłącznie dzięki Putinowi.

a09To właśnie on podpisuje wszystkie antyludzkie, antypaństwowe, antyrosyjskie ustawy i prawa. Nikt inny jak tylko on. Obyś pokarał go Panie!

a

Zniknięcie ogromnej ilości ludzi w Rosji związane jest z popytem na organy ludzkie potrzebne do transplantacji. Na „czarnym rynku” ludzkich organów serce kosztuje 160 tysięcy dolarów (sto sześćdziesiąt tysięcy dolarów amerykańskich!). Wątroba kosztuje od 60 tysięcy dolarów do 150 tysięcy dolarów. Trzustka wyceniona jest na 45 tysięcy dolarów, nerka na 10 tysięcy dolarów. Napletek chłopięcy do 20 tysięcy „zielonych”.

W ciągu 5 lat w kraju (Rosji) zaginęło 150 tysięcy dzieci (sto pięćdziesiąt tysięcy!). Interpol ujawnił, że nie jest w stanie znaleźć większości dzieci, które zostały adaptowane przez cudzoziemców. Ani jedno państwo w świecie nie może zapewnić sobie wystarczającej ilości przeszczepów.

Najwięcej ludzi znika w Centralnym Okręgu Federalnym, Nadwołżańskim Okręgu Federalnym i Syberyjskim Okręgu Federalnym oraz w Moskwie i Sankt Petersburgu. Corocznie w Rosji ogłasza się poszukiwanie prawie 30 tysięcy dzieci i nastolatków. W ciągu 7 lat liczba poszukiwanych dzieci wzrosła półtorakrotnie. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przystąpiło do tworzenia elektronicznego banku danych.

„Oblicza się, że w Rosji żyje 740 tysięcy sierot (siedemset czterdzieści tysięcy). Taki wysoki wskaźnik wystąpił jedynie zaraz po Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej (II WŚ). Zarejestrowanych wtedy było 676 tysięcy dzieci-sierot”.

UWAGA! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: http://3rm.info/main/68419-roditeli-budte-bditelny-detey-razbirayut-na-organy-video.html

Publikacja 8.08.2017

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.