Strona główna > Świat > Rodowici Niemcy uciekają na Węgry z powodu chaosu migracyjnego

Rodowici Niemcy uciekają na Węgry z powodu chaosu migracyjnego

Niemcy decydują się na opuszczenie swojego kraju i osiedlenia się w „tanim, wolnym od muzułmanów” państwie, czyli na Węgrzech, by uciec od sytuacji z migrantami, którą zapewniła polityka kanclerz Merkel, podaje portal ZDF Heute.

a
Planująca przyszłość na Węgrzech: niemiecka para Valentin i Jennifer Durader przenosi się na Węgry by pozwolić ich nowo-narodzonemu dziecku dorastać w bezpiecznym środowisku.

Raport przedstawia bawarską parę, która spotyka Ottmara Heide, niemieckiego agenta nieruchomości mieszkającego blisko jeziora Balaton, wg którego 80% zainteresowanych kupnem własności w regionie ucieka z powodu polityki Merkel. „Ludzie mają dość tego, że rzeczy się ciągle pogarszają w Niemczech. I chwalą politykę Orbana”, mówi pan Heide, dodając, że premier Węgier obronił swoje państwo płotem granicznym przeciwko „muzułmanom, intruzom i migrantom ekonomicznym”.

Sprzedawca własności, którą para obejrzała, powiedział na wizji: „jesteśmy chrześcijanami”, „nie chcemy muzułmańskiego sąsiedztwa. Mają inną kulturę i są agresywni. I nie możemy tego zaakceptować”.

Agent nieruchomości Ottmar Heide mówi, że zauważył wzrost sprzedaży od czasu wybuchu kryzysu imigrancyjnego w Niemczech.
Agent nieruchomości Ottmar Heide mówi, że zauważył wzrost sprzedaży od czasu wybuchu kryzysu imigracyjnego w Niemczech.

Wg portalu około 30 tysięcy Niemców rezyduje przy jeziorze Balaton, a liczba ta wzrosła od zeszłego roku.

Źródło: http://hungarytoday.hu/news/reverse-migration-media-reports-germans-fleeing-hungary-escape-migration-chaos-89930

tłum. mkmb.

P.S. Suplement: sytuacja w Niemczech

Uchodźca z Erytrei zgwałcił 79 letnią babcię na cmentarzu

Gwałt na 7’latce

Nachodźcy w niemieckim urzędzie

Algierczyk przed sądem za gwałt, seks oralny

Udana integracja 14 letniego Libańczyka

itd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *