Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Robienie z Sacrum profanum. Renata

Robienie z Sacrum profanum. Renata

A któż to robi? Z jakiego Sacrum? Jakie profanum?

a

 Ano nikt inny jak Bergolgio, zwany też Franciszkiem i przez setki milionów uznawany za ich „papieża”. Wygląda na to, że głównym zadaniem Franciszka jest właśnie niszczenie/profanowanie Sacrum Kościoła Katolickiego czyli nauk Jego Magisterium, a w rezultacie niszczenie prawdziwej wiary katolickiej wśród owych setek milionów, zaślepionych wiernych.

 Franciszek czyni to od samego początku  („dzień dobry państwo”, to ja, wasz nowy papież, a ku ku),  i wygląda na to,  że i do końca, niezależnie kiedy ów koniec go w końcu dopadnie.

 Franciszek jawnie robi sobie karykaturę z 2000 lat Tradycji Kościoła Katolickiego i z zapałem wyniszcza to, co jeszcze wartościowego (po latach plądrowania i grabieży  przez sektę Vatykan-2) w Nim zostało.

Franciszek, oczywiście NIE JEST katolikiem,  temu tez nie może być ani katolickim księdzem, biskupem czy papieżem. Jest zwykłym HERETYKIEM i APOSTATĄ , a tacy z hukiem, w przedbiegach odpadają z Kościoła Katolickiego per ipso, czyli z samego faktu. I koniec dyskusji.  I urząd ‚papieski’ nic mu tu nie pomoże. Pan Bóg, według nauk Magisterium KK, już na takich wydal stosowny wyrok.

Póki co, Franciszek, korzystając z posady jaka mu się trafiła, upewnia się, że poczyni w owym, już dalece zmodernizowanym KK ,jak najwięcej szkód.

A rozhulał ci się on na całego!!

 Franciszek puszcza oko do gejów i innych sodomitów, rączki obcmokowuje Żydom, łasi się do muzułmanów, notorycznie wymienia masońskie uściski z globalną, lucyferiańską „elitą”, obiecuje złote góry rozwodnikom, roztacza perspektywy raju zatwardziałym ateistom, kusi feministki obietnicami kapłaństwa kobiet, cyka sobie ‚selfiki’ ze zdegenerowanymi celebrytami, prosi o ‚błogosławieństwo’ protestantów, zachwala lewacką aborcjonistkę , itd, itp. 

a

a

Czyni jeszcze setki a może  i tysiące temu podobnych akcji, czyli robi dokładnie NA ODWYRTKĘ to, co Kościół Katolicki od 2000 lat nauczał.

Czasami też, chyba z nadgorliwości, palnie coś tak absurdalnie idiotycznego  (jak ostatnio:  „Droga Krzyżowa to nie sadomasochizm”), że zaczynam dumać czy on czasami z uma nie schodzi, czyli czy nie miesza się już mu w tej głowie.

Co mnie jednak bardziej zastanawia to fakt, że jego „niewierni wierni” wpatrują się w niego jak sroka w kość i chłoną te jego heretycko-apostackie  brednie jako prawdę najczystszą i absolutną..

” Pan Bóg jak chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera”, mówi stare porzekadło i coś w tym jest. Ci ludzie, ponieważ zatracili prawdziwą wiarę, zatracili tez „rozum ducha”, stali się duchowymi analfabetami. Podążają z tymi swoimi I-phonami i buzią rozdziawiona za Bestią, bo Bestia mówi im to,  co oni chcą usłyszeć.

a

 Zniknął Bóg i bojaźń Boża. Człowiek został wywindowany na piedestał i ten człowiek, w niezmiernej pysze uwierzył we  WŁASNE BÓSTWO.

On chce teraz tworzyć „swoje” przykazania i „swoje” reguły gry na tym ziemskim padole. Tyle, że to człecze „bóstwo” kończy się dla każdego, prędzej czy później, w piachu,  a robaki, przeżuwające gnijące zwłoki, mogłyby co nieco powiedzieć na temat owego „bóstwa”, gdyby oczywiście umiały mówić.

„Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz”, taki jest refren ziemskiej pieśni dla każdego, bez najmniejszego wyjątku,  człowieka.

Wraz ze śmiercią zaczyna się życie wieczne i SĄD BOŻY.

Ale sekta watykańska-2 i na to znalazła swoisty sposób.

Głoszą oni wszem i wobec, że Pan Bóg jest tak miłosierny, że On zawsze wszystkim wszystko ładnie i szybko przebacza i że wygląda na to, że piekło jest już wygaszone,  albo służy Panu Bogu wyłącznie jako straszak dla paru niesfornych owieczek.

 Prawda jest oczywiście zupełnie inna.

Wieczność to nie przelewki, a Pan Bóg to nie klaun typu Bergolgio.

On jest Sędzią Najwyższym, Sędzią Sprawiedliwym,  który za  dobre wynagradza a za złe KARZE. A piekło istnieje i nowe, grzeszne dusze są tam zawsze z chęcią widziane.

Renata

P.S. Suplement:

  • http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A686-Rotary.htm
  • https://www.darkmoon.me/2016/pope-francis-secret-agent-of-the-jews/
  • http://www.bibula.com/?p=86105
  • https://ekai.pl/wydarzenia/watykan/x102473/papiez-ustanowil-komisje-ds-przestudiowania-diakonatu-kobiet/
Apostata Franciszek – sługą antychrysta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *