Strona główna > NWO > Robią sobie jaja: podejrzani o zbrodnie wojenne prowadzą paryski marsz przeciwko terroryzmowi

Robią sobie jaja: podejrzani o zbrodnie wojenne prowadzą paryski marsz przeciwko terroryzmowi

Powinno się ich aresztować od razu po wylądowaniu w Paryżu, zakuć w kajdanki i zawlec do Hagi.

a

17 zginęło z rąk muzułmańskich terrorystów. A ilu muzułmanów wyrżnęło w ich krajach francuskie wojsko?

Z ciekawością usiadłem by obejrzeć paryski marsz upamiętniający Charlie, bo to ważne wylanie się strachu i determinacji zwykłych ludzi porwał francuski rząd w wywołującej mdłości próbie odsmrodzenia niektórych ze swoich zajmujących się terrorem przyjaciół goszcząc ich i paradując na czele marszu.

’Przekraczać granice przyzwoitości'

Haaretz poinformował, że główny lider terroru i pieniący się szaleniec Netanyahu zatweetował: „Atak na Francję to atak na nas wszystkich. Wolni ludzie wszędzie muszą się zjednoczyć w konfrontacji z radykalnym terroryzmem islamskim i w obronie przed tym zagrożeniem dla naszej wspólnej cywilizacji”.

a
„Zamordowałem tylko 500 dzieciaków w Gazie w 2014, a nie 600!”

BIBI W MTK

Nasza wspólna cywilizacja? Reżim Netanyahu, jak do tej pory, jest tak daleko poza naszą cywilizacją, że prawdopodobnie nigdy nie będzie jej częścią – chyba że Izrael nauczy się szanować prawo międzynarodowe i wolność innych narodów, co nie wydaje się być częścią jego DNA. Mówimy że tacy ludzie 'przekraczają granice przyzwoitości' – obcy wobec zasad normalnego społeczeństwa i ludzkiej przyzwoitości.

Była agentka Mosadu, była minister spraw zagranicznych, a teraz lider Hatnuah – Tzipi Livni, która odpowiadała za terrorystyczny spray w operacji płynny ołów, a teraz uchodzi za negocjatora, tak powiedziała w dniu paryskiej strzelaniny:

„My [Izraelczycy] czujemy taką samą złość kiedy w nas uderza terror – i dlatego nie zgadzamy się na żadne próby oskarżania naszych żołnierzy w Hadze”.

a

Dokładnie to samo można powiedzieć o Hamasie, i z dużo większym uzasadnieniem, o szalonych atakach terroru Izraela na gazańskich cywilów i rzezi – nie tylko masowym mordzie, ale mega-rzezi na przemysłową skalę – niewinnych kobiet i dzieci, dopingowanych przez izraelskie tłumy przyglądające się z leżaków ze szczytów pobliskich wzgórz. Livni to psychopatka [na A-liście] przesiąknięta terrorem i przemocą. Jej ojciec Eitan i jej matka byli prominentnymi członkami Irgunu, grupy terrorystycznej, która zbombardowała King David Hotel, siedzibę brytyjskiego rządu mandatowego w 1946, kiedy zginęło 91 osób.

Netanyahu jechał na marsz w towarzystwie ministra spraw zagranicznych Avigdora Liebermana i ministra gospodarki Naftali Bennetta. Liebermana różnie nazywano: „zjadliwy rasista”, „neofaszysta” i „certyfikowany gangster”. Zabrudził się pędzlem zbrodni wojennych wybierając na miejsce zamieszkania nielegalny skwat albo „osiedle” na ukradzionej palestyńskiej ziemi. A Bannett obiecał:

„Zrobię wszystko co mogę by zagwarantować, żeby oni [Palestyńczycy] nigdy nie dostali państwa”.

To toksyczne trio pochodzi z rodzin ze wschodniej Europy. Niemożliwe jest by mogli pokazać bezpośrednie pochodzenie od Żydów z Ziemi Świętej sprzed 2.000 lat, więc jakie mają prawo do palestyńskich terenów i zasobów?

a

Zdjęcia: d’Avigdor Lieberman, Benyamin Netanyahou i Naftali Bennett …

Powinno się ich aresztować zaraz po wylądowaniu w Paryżu, zakuć w kajdanki i zawlec do Hagi – gdyby Francja miał najmniejszy zamiar honorowania swojego obowiązku – Konwencji Genewskich z 1949.

Jak wszystkie inne kraje które uważają się za cywilizowane, Francja uroczyście zobowiązała się złapać tych podejrzanych o poważne złamanie Konwencji, i postawić ich, niezależnie od narodowości, przed sądem.

Inaczej mówiąc, nie powinno być nigdzie miejsca dla największych zbrodniarzy świata.

Zasada że nikt, niezależnie od wyznania czy narodowości, nie powinien bezkarnie dokonywać zbrodni wojennych, została odrzucona również przez Brytanię, dlatego izraelskie zbiry nie muszą obawiać się aresztu kiedy pojadą do Londynu.

a

W czasie marszu Netanyahu wpychał się do czołówki parady i na scenę główną, przeplatając ręce i niekiedy machając do tłumów, jakby był darem bożym dla ludzkości.

Brytyjski premier David Cameron oświadczył: „Będziemy maszerować razem za nasze wartości„. Czyje wartości? Na pewno nie francuskie – „wolność, równość, braterstwo” – bo im zaprzecza Netanyahu i niektórzy z innych gości na marszu prezydenta Hollande.

SPRAWIEDLIWOŚĆ DLA WSZYSTKICH, NIE TYLKO DLA 12 W PARYŻU

Skażenie takiej okazji z pewnością uwłaczało pamięci tych, którzy zginęli i pokazało środkowy palec prawu międzynarodowemu. Ale odważny lud Paryża podniósł się ponad to.

Bezczelność Hollande, Netanyahu i Camerona posłużyła przypomnieniu jak bardzo upadła klasa polityczna we Francji i Brytanii od II wojny światowej.

Terror państwowy jest OK

Poniżej posmak zbrodni wojennych reżimu w Tel Awiwie w ostatnich 10 latach i dlaczego jego wściekłym psom nigdy nie powinno się pozwolić wyjść na paryskie ulice…

W izraelskiej 'operacji ochronna tarcza' wymordowano 500 dzieci
W izraelskiej 'operacji ochronna tarcza' wymordowano 500 dzieci

Kiedy Izrael „zaprzestał działań” w Gazie w 2005 (tzn. wycofał wojska lądowe i skwatersów), podpisał Porozumienie o Ruchu, którego celem było zachowanie i rozwój gospodarki Gazy i przygotowanie do powstania palestyńskiego państwa na Zachodnim Brzegu i w Gazie. Przygotowała je Ameryka sponsorowana przez Kwartet i zainicjowali Condoleezza Rice (amerykańska sekretarz stanu)) i Javier Solana (wysoki przedstawiciel UE) w Jerozolimie 15 listopada 2005.

Obiecywało ono narodowi palestyńskiemu swobodę ruchu, handlu, prowadzenia normalnego życia, lotnisko i port lotniczy.

Ale kiedy Izrael mówi że „zaprzestaje działań”, to nie oznacza zaprzestania działań w ogóle. Wręcz odwrotnie. Nie oddał kontroli Palestyńczykom.

Do dnia dzisiejszego Izrael okupuje przestrzeń powietrzną i wody przybrzeżne Gazy, zamyka przejścia i narzuca jeszcze silniejszą blokadę, tylko dlatego, że syjonistycznemu reżimowi nie podobał się wynik demokratycznych wyborów w 2006 wygranych przez Hamas. Stało się balistycznie kiedy wspierany przez Amerykę / Izrael przewrót Fatah przeciwko Hamasowi został udaremniony i Hamas wyrzucił Fatah z Gazy.

W czerwcu 2008 Egipt doprowadził do nowego układu kończącego wrogość i blokadę, ale nie poprawiło się w ciągu kolejnych 4.5 miesięcy. 4 listopada tego roku izraelskie wojsko zabiło 7 członków Hamasu. I to był koniec układu i wkrótce rozpoczęła się 'operacja płynny ołów'.

42 młodych kadetów policyjnych zabitych w izraelskim ataku podczas 'operacji płynny ołów'.
42 młodych kadetów policyjnych zabitych w izraelskim ataku podczas 'operacji płynny ołów'.

Po starciu na proch Gazy w czasie Bożego Narodzenia i Nowego Roku, i wymordowaniu 1.400 Palestyńczyków, w tym 391 kobiet i dzieci, Izrael ogłosił iż zrealizował swoje cele militarne i wezwał do jednostronnego zawieszenia broni.

Następna ofensywa militarna (operacja słup obłoku) przeciwko Gazie, w listopadzie 2012, rozpoczęła się od zabójstwa Ahmeda Jaabari, komendanta militarnego skrzydła Hamasu, którego Izrael znał jako kluczowego gracza w toczących się negocjacjach na rzecz długoterminowego rozejmu. W tej ofensywie Izrael zabił kolejnych 1.700 Palestyńczyków w Gazie, w tym 50 kobiet i dzieci.

To zakończyło się porozumieniem, w którym Izrael obiecał zaprzestać wypraw militarnych do Gazy na lądzie, morzu i powietrzu, przestać zabijać poszczególnych Palestyńczyków, i „otworzyć przejścia i ułatwić przemieszczanie się ludzi i towarów, i zrezygnować z ograniczania swobody ruchu mieszkańców na terenach przygranicznych”. Nie spełnił żadnych z tych rzeczy.

a
DO ZOBACZENIA W SĄDZIE

Tu dochodzimy do horroru ostatniego lata, kiedy Izrael rozpoczął 'operację ochronna tarcza', mordując ponad 2.200 ludzi, w tym 513 dzieci, i ogromnie niszcząc istotną infrastrukturę, w większości finansowaną przez zachodnich podatników.

izrael3

Od tego czasu Izrael utrudnia odbudowę, przedłużając nędzę i pogarszając już i tak poważny kryzys zdrowotny. Kiedy tak wiele rodzin straciło domy w wyniku izraelskiego ataku, dzieci zamarzają w nadchodzącej zimie.

Oczywiście reżim Netanyahu nie odpowie za to. Nie, zostanie nagrodzony kontraktami na odbudowę i dostawy. I zaproszony na marsze wolności i wypady zakupowe do europejskich stolic.

Stuart Littlewood, tłum. Ola Gordon.

Taking the mickey: war crimes suspects led Paris anti-terror march

They should have been arrested as soon as they landed in Paris, clapped in irons and dragged to The Hague

Źródło: http://www.veteransnewsnow.com/2015/01/12/514276taking-the-mickey-war-crimes-suspects-led-paris-anti-terror-march/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.