Strona główna > NWO > Robert Sepehr: Illuminaci niemalże wyeliminowali oponentów, kontrolując opozycje zdobyli niemal całkowitą kontrolę nad światem

Robert Sepehr: Illuminaci niemalże wyeliminowali oponentów, kontrolując opozycje zdobyli niemal całkowitą kontrolę nad światem

  Celem tej organizacji było zniszczenie wszystkich religii i obalenie wszystkich struktur władzy na świecie, dalekosiężny plan miał wprowadzić  ludzkość w utopijną erę światowego komunizmu nazywanego Nowym Porządkiem Świata.

11709217_10153088735854385_1656797852017578114_n

Wszyscy słyszeliśmy o Jezusie Chrystusie, chrześcijańskim Mesjaszu, który żył 2000 lat temu ale ilu z nas usłyszało o Sabbatai Zevi, który ogłosił się żydowskim Mesjaszem w 1666 roku?

Sabbatai Zevi został uznany przez wielu żydów za Mesjasza i ogłosił on, że wykup człowieka ze śmierci jest dostępny poprzez akty grzechu. Sabbatai Zevi zgromadził ponad milion wiernych, co w 17 wieku stanowiło około połowę ludności żydowskiej na świecie. Mimo faktu, że wielu rabinów w tamtym czasie oskarżało go o herezje, jego sława rozeszły się po całym świecie.

Zwolennicy Sabbataizmu planowali zniesienie wielu rytualnych obrzędów żydowskich, ponieważ, zgodnie z naukami Talmudu, święte obowiązki nie będą już obowiązywać w czasie mesjańskim. Sabbatanizm zachęcał do praktykowania rozwiązłości seksualnej, cudzołóstwa, kazirodztwa i orgii religijnych. Sabbatai  Zevi utrzymywał kontakty seksualne ze swoimi wyznawcami oraz własną córką.

Po śmierci Sabbatai  w 1676, jego następcą został kabalista, prorok, alchemik Jakub Frank, rozbudowywał on ruch na podstawie okultystycznej filozofii kabały. Ruch frankistów stał się bardzo wpływowy na przełomie 17 i 18 wieku, a sam Jakub Frank ogłosił się żydowskim mesjaszem i reinkarnacją Sabbatai Zevi.

Jakub Frank głosił doktrynę, że najlepszym sposobem, aby naśladować Boga jest przekroczyć wszelkie ustanowione przez Niego granice, przekroczyć wszelkie tabu i wymieszać  profanum  z sacrum.  Prof. Gershoma Scholema  z Hebrew University of Jerusalem nazywał Jakuba Franka: „Jednym z najbardziej przerażających zjawisk w całej żydowskiej historii”.

Jakub Frank wszedł w sojusz utworzony przez Adama Weishaupta  i Meyera Amshel Rothschilda, który zaowocował stworzeniem Zakonu Illuminatów. Celem tej organizacji było zniszczenie wszystkich religii i obalenie wszystkich struktur władzy na świecie. Dalekosiężny plan organizacji miał wprowadzić  ludzkość w utopijną erę światowego komunizmu, nazwanego obecnie Nowym Porządkiem Świata.

Plan stworzony przez członków Zakonu Illuminatów został wprowadzony jako wytyczne do wszystkich tajnych stowarzyszeń, opierając się na masońskiej strukturze, poprzez poszczególne stopnie wtajemniczenia, członkowie otrzymują wiedzę wystarczającą do realizacji poszczególnych fragmentów planu. W konsekwencji tego planu ponadnarodowa elita przejmuje władzę nad światem pozostając w cieniu, niedostrzegalna dla ludzi struktura stoi ponad rządami krajów.

Illuminaci niemal wyeliminowali oponentów, kontrolując opozycje zdobyli niemal całkowitą kontrolę nad światem, posiadają media, liderów opinii naukowych, polityków i finansistów. Pomimo coraz większej ilość niezaprzeczalnych faktów, dla sporej części ludzi te informacje wciąż pozostają tylko teorią. Z drugiej strony jest również coraz więcej ludzi, którzy każdego dnia się budzą, dostrzegając prawdę i przerażający satanistyczny spisek.

Fragment wstępu do książki Roberta Sepehra, „1666 Redemption Through Sin” (1666 Zbawienie Poprzez Grzech)

article-72

Książka (j.ang.) do nabycia w sieci amazon:

tłumaczył/przygotował

Michał KK

 zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *