Strona główna > Bez kategorii > Robert Larkowski – AMERYKA- WROGIE PAŃSTWO

Robert Larkowski – AMERYKA- WROGIE PAŃSTWO

Za: http://larkowski.nowyekran.pl/post/91235,ameryka-wrogie-panstwo

Data publikacji: 18.04.2013

lar1

KSIĘŻYCOWY SOJUSZNIK AMERYKA

 Barak Obama podsumował naszą „sojuszniczą przyjaźń” określeniem „polskie obozy śmierci”, nie chce przeprosić i dalej gra wariata. Może jego przodek dostał kokosem w głowę albo zbyt mocno bili go na plantacji – i stąd Obama ma takie odziedziczone zaćmienia umysłowe. Nie należy również wykluczyć, iż Obama z premedytacją powiedział to, co powiedział, aby zadowolić lobby izraelickie.

Z kolei poważna (?) dziennikareczka z USA Debbie Schlussel, notorycznie opluwa nas w amerykańskich mediach, twierdząc że zabiliśmy więcej Żydów niż Niemcy. Upiera się nawet, iż jej dziadka sprzedał polski chłop za butelkę whisky. Idiotko, gdzie to było – w Teksasie? Nasi chłopi raczej nie używają tego bimbru na myszach-whisky, racząc się tradycyjnie wódką czystą. SS też niemiało w zwyczaju pić i rozdawać whisky, to był alkohol z krajów wrogich Rzeszy. Całe te zdarzenia miały swój plus; wściekli amerykanofile musieli przyjąć ten policzek w twarz i nieco zrewidować swą miłość do Wielkiego Brata. Traktuje on nas jak przyklejone g… do buta, a lepiej nie będzie.

Syjonistyczni militaryści pogrążyli w biedzie i ogniu Egipt, Tunezję, Libię, Irak i Afganistan, zaś obecnie wysyłają bandy terrorystów i rebeliantów do Syrii, żeby obalić władzę prezydenta Baszara el-Assada. Syria była spokojnym krajem, tolerancyjnym dla chrześcijan, to trzeba było to zepsuć i zamienić to państwo w kolejne piekło. Syjoniści chcą uczynić z Syrii „korytarz” do Iranu, wystarczy popatrzeć na mapę. 
Jednak prezydenta al-Assada popiera olbrzymia większość narodu i wojsko, które walczy bohatersko z rebelią. Separatystyczni bandyci podkładają bomby, giną setki cywilów, ale Żyd na Jankesie się tym nie wzrusza, gasi ogień benzyną – czyli deklaracjami ONZ, mającymi na celu pozbawienie władzy al-Assada. Miejmy nadzieję, iż prezydent wytrwa i wykopie z państwa syjonistyczne szczury. Życzymy mu tego z całego serca.

Robert Larkowski

 

                                                                                                                                 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.