Strona główna > NWO > RFID (mikrochip) przekształca człowieka w biorobota

RFID (mikrochip) przekształca człowieka w biorobota

a0,0RFID (mikrochip) przekształca człowieka w biorobota. INN w postaci RFID (mikrochip) na czole albo na ręce przekształca człowieka w biorobota (wnioski z ekspertyzy naukowej Winnickiego Państwowego Uniwersytetu Rolniczego). 

Z wniosków naukowej ekspertyzy Winnickiego Narodowego Uniwersytetu Rolniczego (Винницкого Национального Аграрного Университета), wykonanej na podstawie interpelacji deputowanego (Rady Najwyższej) Ukrainy, Wadima Koliesniczienko (Pismo z dnia 11.11.2010 roku, sygnatura Nr o1-2559).

Przeprowadzona analiza wykazała co następuje:

1-INPN (indywidualnyj nomier płatielszczika nałogow-indywidualny numer płatnika podatków-odpowiednik numeru NIP w Polsce-tłum.) w systemie ewidencji podatkowo-obrachunkowej zastępuje wszystkie dane osobowe człowieka. Można to wyrazić inaczej: INPN w systemie kontroli (ewidencji podatkowo-obrachunkowej-tłum.) jest nazwą przedmiotu ewidencji. Nazwisko, imię, imię ojca albo inne dane człowieka są informacjami drugorzędnymi.

2-Nadanie INPN jest bezbłędną identyfikacją przez system konkretnego obiektu (człowieka), niezależnie od wieku albo stosunku do płacenia podatków.

3-INPN całkowicie wypełnia wymagania systemu identyfikacji EAN.

4-Numer identyfikacyjny, zapisany w standardzie EAN-13UPC, w postaci kodu kreskowego, zawiera kluczową sekwencję cyfr „666”. To znaczy, że komputer czyta trzy pary wydłużonych linii jako trzy cyfry „6”.

5-W systemie EAN numer identyfikacyjny, oprócz kreskowego, tekstowego i elektronicznego sposobu zapisu, przewiduje wariant radiowy (z wykorzystaniem fal i częstotliwości radiowych-tłum.), który „korzystnie” wyróżnia się tym, że numer można nanieść na rękę lub na czoło człowieka w postaci metki (znak, znamię, oznaczenie mikrochipowe-tłum.).

6-Rolę identyfikatora (INPN) może pełnić także seria i numer paszportu, co zasadniczo, niczego nie zmienia.

Możliwe konsekwencje obowiązkowego nadania każdemu człowiekowi numeru INPN.

11-Współczesne osiągnięcia psychotroniki wraz z systemem identyfikacji człowieka dają możliwość kontrolowania go „od wewnątrz”, dają możliwość, w reżimie czasu rzeczywistego, skanowania jego stanu duchowego i moralno-umysłowego. Rodzi się realna możliwość regulowania psychiki biologicznego obiektu albo nawet jego fizycznej eliminacji. Zintegrowanie systemu identyfikacji i psychotroniki otwiera perspektywy przekształcenia człowieka w biorobota, w obiekt zdalnie (na odległość-tłum.) sterowany.

12-Wprowadzenie osiągnięć nanotechnologii otwiera zasadniczo nowe horyzonty rozwoju cywilizacji. Wymiary mikroprocesorów wszczepionych w ciało człowieka mogą obecnie mieć wymiary rzędu nanometrów.

13-Przy 100% pokryciu powierzchni Ziemi przez satelity obserwacyjne człowiek będzie stale przebywać w strefie ścisłej kontroli i będzie w stanie działać tylko w warunkach algorytmu bezwzględnego systemu zarządzania.

15-Istnienie Jedynej Bazy Danych, zasadniczo, przekształca człowieka w obiekt zarządzany w systemie totalnej kontroli.

Ogólny wniosek wyciągnięty z przeprowadzonej ekspertyzy:

16-…Przy zintegrowaniu systemu identyfikacji ze współczesnymi osiągnięciami nauki, człowiek całkowicie traci swoją wolność albo dobrowolnie powierza kontrolowanie swojego umysłu i woli (swemu) właścicielowi (panu), który włada informacją, i taki człowiek  będzie zmuszony działać wyłącznie w ramach algorytmu systemu zarządzania.

Kopie wykonanej ekspertyzy przez naukowców Winnickiego Narodowego Uniwersytetu Rolniczego.

a0,00

a0,000

a,0000

Za: http://3rm.info/43070-inn-v-vide-rfid-mikrochipa-na-lbu-ili-ruke-prevraschaet-cheloveka-v-biorobota-vyvody-nauchnoy-ekspertizy-vnau.html

Data publikacji: 30.01.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.