Strona główna > Bez kategorii > Reżim żydokomuny z każdym dniem mnoży wrogów i więźniów politycznych

Reżim żydokomuny z każdym dniem mnoży wrogów i więźniów politycznych

http://www.dziennikzachodni.pl

Wyrok sprawie ACTA: Oskarżony Król o nielegalną demonstrację w Jastrzębiu

20-letni Jakub Król z Jastrzębia-Zdroju po raz drugi stanął dziś przed sądem za zorganizowanie manifestacji przeciwko ACTA. Chłopakowi zarzucano, że manifestacja została zorganizowana nielegalnie, do czego zresztą on sam się przyznaje.

Sprawa wywołała ogromne emocje, ponieważ chłopak był jedyną osobą w Polsce, która za ACTA miała zostać ukarana i to w momencie, gdy dokument został już zablokowany w Parlamencie Europejskim, więc jego wejście w zycie jest w tej chwili nierealne.
– Nie popełniłem wykroczenia. Byłem jednym z organizatorów tej manifestacji – zeznawał Jakub Król, który wcześniej uznawał się za jednego i jedynego organizatora. Podczas dzisiejszego procesu okazało się, że manifestacje organizował także kolega Kuby, 18-letni Marcin Martynowski, który przyznał się do tego, choć nie musiał. 

– Nie boję się odpowiedzialności karnej. Organizowałem manifestację tylko na facebooku, a to nie jest karane – mówił Marcin. Na razie sędzia nie zadecydował czy chłopak też zostanie pociągnięty do odpowiedzialności. Wyrok ma zostać ogłoszony 17 września. Jakubowi grozi grzywna nawet do 5 tys. złotych.

– Cały pochód odbył się w spokoju. Nie doszło do żadnej burdy, więc jakim prawem mam być ukarany? To atak na swobodę wygłaszania swoich racji. Jak trzeba będzie odwołam się nawet do Brukseli – mówił Jakub Król. W niewinność chłopaka wierzyli także uczestnicy manifestacji, która odbyła się przed sądem.

– Ten młody chłopak powinien być bohaterem. Tymczasem robi się z niego przestępcę – oburza się Patryk Kosela, rzecznik prasowy Polskiej Partii Pracy-Sierpień 80, która organizowała manifestację przed sądem. – To właśnie dzięki postawie takich ludzi, jak Kuba Król udało się skłonić premiera Donalda Tuska do publicznego przyznania się, że popierając ACTA mylił się. Protesty organizowane w Polsce zasygnalizowały problem tej umowy i ostatecznie zablokowały ją kilka dni temu w Parlamencie Europejskim – dodał.

Od 11 lipca b.r. reżim ryjami swoich najlepszych przedstawicieli wypowiedział również wojnę działkowiczom:

http://wolnemedia.net/prawo/trybunal-konstytucyjny-wydal-wyrok-na-dzialkowcow/

Pobity przez policjanta idzie do więzienia! Apelacja odrzucona:[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=jlCYUJQxW3U&feature=player_embedded]

Właśnie w tym samym czasie Sejm zajął się penalizacją tzw. mowy nienawiści – czyli np. wystąpień, które uznane zostaną za homofobiczne i chce Polakom zafundować  język miłości jako przedmiot obowiązkowy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie chcemy komuny:

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=0exndjRGdiw&feature=related]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.