Strona główna > Bliski Wschód > „Reżim izrahellski zaszczepia Palestyńskim więźniom groźne wirusy”

„Reżim izrahellski zaszczepia Palestyńskim więźniom groźne wirusy”

jammas.hussain20130419235333717Reżim izrahellski wstrzykuje Palestyńskim więźniom w izrahellskich więzieniach „niebezpieczne wirusy” przed ich uwolnieniem, mówi raport.

„Palestynka zwolniona z izrahellskiego więzienia, Rania Saqa, ujawniła, że izrahellski reżim wstrzykuje zatrzymanym, którzy są wypuszczani z więzień, niebezpieczne wirusy”, napisała w piątek rosyjska gazeta.

Saqa powiedziała również, że wielu więźniów cierpi na tajemnicze nieuleczalne choroby, jak rak pęcherza moczowego, czy zaburzenia czynności wątroby.

Powiedziała, że ​​jest to standardowa procedura izrahellczyków, szczepienie Palestyńskich więźniów przed uwolnieniem ich.

„Większość byłych więźniów umiera po zwolnieniu ich z izrahellskich więzień”, napisała gazeta.

Palestyńscy więźniowie wzywają organizacje międzynarodowe do podjęcia pilnych działań w celu powstrzymania tego procederu.

Organizacja praw człowieka oskarżyła izrahell o używanie więźniów Palestyńskich do testowania na nich nowych medykamentów.

The International Solidarity for Human Rights Institute oświadczył, że takie zachowanie jest rażąco sprzeczne z zasadami moralnymi i medycznymi.

Według organizacji obrony praw człowieka, B’Tselem, ponad 4700 Palestyńskich więźniów, w tym około 170 więźniów „aresztu administracyjnego”, przebywa obecnie w izrahellskich więzieniach.

Areszt administracyjny jest rodzajem uwięzienia bez procesu lub postawienia zarzutów, jaki pozwala izrahellowi więzić Palestyńczyków przez okres do sześciu miesięcy. Nakaz zatrzymania może zostać później (po tym okresie 6 mcy – przypis) przedłużony na czas nieokreślony.

przygotował: Pluszowy Miś

źródło: http://www.presstv.ir/detail/2013/04/20/299199/israel-injects-palestinians-with-viruses/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.