Strona główna > Świat > Ukraina > Reżim banderowsko-chazarski odpowiada za wszystko.

Reżim banderowsko-chazarski odpowiada za wszystko.

Bizancjum ukraińskie nie chce się zmieniać. Złodzieje ukraińscy utworzyli z kraju zbiorowisko zbójeckie, które rządzi już prawie 24 lata państwem, jak mafią. Kłamstwo w kraju prymitywnym stało się narzędziem władzy.

POlskojęzyczni i ukraińskojęzyczni modlą się o pokój w robieniu geszeftów na Ukrainie
POlskojęzyczni i ukraińskojęzyczni modlą się o pokój w robieniu geszeftów na Ukrainie

Zakłamana na potrzebę prymitywnych Ukraińców historia, w której wygrali II wojnę światową banderowcy OUN-UPA, i budowanie „nowej” Ukrainy na podstawie ideologii integralnego nacjonalizmu ukraińskiego – to droga donikąd. Straszna wojna na Donbasie, którą rozpętał w kraju nie car Putin lecz bandyci neobanderowskiej „Swobody” i „Prawego Sektora”, nie wróży nic dobrego dla Ukrainy, Polski i Europy.

To nie są już żarty, bo w tej wojnie są już straty tysięcy obywateli ukraińskińskich. Wojna na wschodniej Ukrainie – to metastazy reżimu banderowsko-chazarskiego w Kijowie. Polska, która się bardzo zaangażowała się w tą brudną wojnę hybrydową, aby nie utonąć razem z Ukrainą, ma trzymać pewien dystans do tej wojny, która może się rozszerzyć na kraje ościenne.

Ukraińsko-żydowscy oligarchowie zarabiają grube pieniądze na tej wojnie, ale jaki interes ma w tym Polska i jej naród? Trzeba nareszcie zrozumieć, iż Putin jest za słaby, aby zaatakować jakiś kraj NATO, ale banderowska Ukraina, wspierana przez syjonistów narodu wybranego niesie poważne zagrożenie dla pokoju w Europie i Polsce.

Eugeniusz Lubański (Kijów)

Za: http://www.kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2584:wieci-z-kijowa-reim-banderowsko-chazarski-odpowiada-za-wszystko

Data publikacji: 21.05.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *