Strona główna > NWO > Reżim antychrysta

Reżim antychrysta

reżim żydo-chiński

imagesDo utworzenia zbrodniczego reżimu antychrysta w Chinach pod kierownictwem Mao, żydzi użyli jako narzędzia zjudeizowanego masona Sun Yat-sena, który utorował mu drogę do władzy po stosach trupów.

Partia komunistyczna Mao Tse tunga doszła do władzy w Chinach w 1949 roku, a w ciągu panowania tego antychrystowskiego kacyka zostało zlikwidowanych około 20 milionów „oponentów” politycznych, w tym wielu prawych chrześcijańskich wrogów żydów.

mao-zedong-stalin-communist-small1
Mao i jego żydowscy oraz zjudeizowani kolesie komuchy

Mao oczywiście przeszedł przeszkolenie żydowskich komuchów w międzynarodowej szkole leninowskiej w Moskwie wraz z innych azjatyckimi przywódcami pokroju Ho Chi Minha i Pol Pota. Mao dostał od żydów zlecenie nie tylko uprawiania ich dojnej krowy gotówkowej w postaci dialektyki „komunizm vs kapitalizm” na poziomie makroekonomicznym oraz zabezpieczenia żydowskich interesów ropy i gazu w Chinach, ale również udzielenia pomocy żydom w sprawie wymazania imienia Jezusa i eliminacji prawowitych świadków Chrześcijaństwa w Azji.

sun_yat-sen
zjudaizowane wcielenie zła, „prawomyślny Goj”, Sun Yat-sen

Jako sposób do zainstalowania Mao, żydzi postawili na zjudeizowanego masona o nazwisku Sun Yat-sen, aby rozwalił władzę dynastii Qing w Chinach, głównie dlatego, że rząd ustanowiony przez dynastię Qing zakazywał handlu opium, kierowanego przez Rothschildów. Rola Suna jako pierwszego tymczasowego prezydenta Republiki Chin nadal jest wielbiona przez kontrolowaną przez żydów obecną komunistyczną partię Chin, a on sam jest uznawany za „ojca współczesnych Chin”. Finanse żydowskie zainspirowały Chińczyków do przyjęcia emblematu słońca jako tajnego znaku panowania Suna w roli Króla Słońce (tj. króla Graila) dla azjatyckiego sektora w ich idealnym świecie. Emblemat ten stanowił integralną część flagi Kuomintangu, a teraz jest częścią narodowej flagi Republiki Chin (Tajwanu) i odwzorowany został na suficie hali mauzoleum Suna w Nanjing.

Współczesna propaganda komuchów dramatyzowania okresu panowania dynastii Qing, gdy siły rządowe walczyły z rebeliantami Taiping, co miało doprowadzić do ich całkowitego obalenia przez armię rewolucyjną partii Sun Yat-sena…

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=S5Eix60jrE0

W celu ułatwienia obalenia dynastii Qing, Sun Yat-sen nawiązał bliskie więzi z cesarzem Japonii, Taisho. Omawiane były sprawy ukryte w żydowskim spisku pozabijania Chrześcijan i ogólnie zniszczenia Gojów chińskich, co zainspirowało inwazję na Chiny syna cesarza Yoshihito, Hirohito i okupację części Chin. Operacja wojskowa obcych agresorów ze wsparciem piątej kolumny od środka, doprowadziła do zwycięstwa Japonii nad dynastią Qing w okresie pierwszej wojny chińsko-japońskiej, i zmusiła Chiny do oddania Tajwanu i uznania niepodległości Korei w traktacie z Shimonoseki.

Hirohito (1926-1989) nakazał swojej armii nie ruszać żydów, aby mogli bez przeszkód opuścić niebezpieczne obszary podczas agresji. Pozwolił im uciec przez Szanghaj, który już od dawna miał znaczącą liczbę żydów i był główną kwaterą chińskiego podziemia, jakie miało związki z osławioną rodziną królewską Li, a ta z kolei powiązana jest z cesarską rodziną japońską i przywódcami komunistycznej partii Chin. Hirohito wiedział również, że jego inwazja i okupacja Chin doprowadzi do klęski chińskiego rządu narodowego Czang Kaj-szeka. Ten mason zresztą pomógł przegrać chińskim patriotom walkę z kontrolowaną przez żydów komunistyczną partią Chin. Był to bowiem po pierwsze i przede wszystkim sztucznie wyreżyserowany konflikt między Chińczykami a Japończykami wg wzorców makroekonomicznych znajdujących się pod żydowską kontrolą.

nanprincipal
żydzi dyrygowali gwałceniem Chin

Czang Kaj-szek ustąpił z funkcji prezydenta Chińskiej Republiki w 1949 roku, a jego następcą został wiceprezydentem Li Tsung-jen z królewskiej rodziny Li. Li Tsung-jen upadł szybko po swym poprzedniku i uciekł do Stanów Zjednoczonych z milionami dolarów ukradzionych narodowi. Odegrana przez Li Tsung-Jena rola, zaaranżowane przez żydów i wspierane przez nich działania, zmusiły Chiang Kai-szeka do schronienia się na Tajwanie, gdzie nadal tytułowano go prezydentem Chińskiej Republiki, a on sam rościł pretensje do rządów nad całymi Chinami.

Rodowód rodziny królewskiej Li sięga dynastii Tang (618-907) i rodzina ta nosi żydowskie DNA, najprawdopodobniej od żydowskich królów chazarskich, którzy wżenili się w jakąś zjudeizowaną linię cesarzy bizantyjskich.

Innym godnym uwagi krewnym rodziny królewskiej Li był Lý Thái Tổ, cesarz Đại Việt w latach 1009-28 roku n.e. i założyciel dynastii Lý w czymś, co znamy dziś jako Wietnam. Legenda głosi, że podczas podróży z Hoa Lu do osady cesarskiej, Lý Thái Tổ miał wizję „wstępującego żółtego smoka”, co zainspirowało go do zmiany nazwy osady z Đại La na Thăng Long, co oznacza „wstępujący smok”. Legenda ma żydowskie podteksty, i łączy się z „cyklem symbolicznego węża”, o którym mowa w Protokołach Mędrców Syjonu, i jaki był czczony przez wielkie żydostwo oraz czołowych bohaterów spisku żydów, aby doprowadzić do powstania idealnego żydowskiego świata zła pod wodzą izraelskiego antychrysta.

328_li
dyktator Hong Kongu, Li Ka Shing

Miliarder, a de facto również władca Hongkongu, o nazwisku Li Ka-shing. Nazwisko Li staje się tożsame z „Lee” w narzeczach Hokkien i Teochew, i jest to nazwisko prezydenta Korei Południowej, Lee Myung-baka. Jest to także nazwisko Lee Kuan Yew, prawnika wykształconego w Cambridge, który służył żydom jako premier/dyktator Singapuru przez dziesięciolecia, i oczywiście jest teraz mentorem swego syna, Lee Hsien Loong, trzeciego premiera Republiki Singapuru.

Partia komunistyczna przejęła Chiny po ucieczce Czang Kaj-szeka na Tajwan, a Mao Zedong nadal dażył rodzinę Li dużym szacunkiem, bo wiedział, komu oni bezpośrednio służą, i że są to krewni żydowskiej rodziny królewskiej.

Mao używał nazwiska Li Desheng podczas Długiego Marszu, a córki nazwał: Li Min i Li Na, zaś jego prywatny lekarz nazywał się Li Zhisui. Bratanek Mao, Yuanxin, używał nazwiska Li Shi w oficjalnym protokole, gdy uczestniczył w posiedzeniach komitetu centralnego partii. Jego ostatnia żona korzystała z nazwiska Li Runqing pod koniec życia.

Li Peng był premierem Chińskiej Republiki Ludowej (1987-1998), i był drugą osobą w państwie po Jiang Zeminie w politbiurze aż do 2003 roku. Wewnętrzny krąg politbiura jest miejscem, gdzie odbywa się prawdziwe tworzenie polityki w przypadku komunistycznej partii Chin, a dwóch z obecnych siedmiu członków tego komitetu to są członkowie rodziny żydowskiej Li.

 1dollarjew

1dollarsymbol
Idź za pieniędzmi – miłość do żydowskich pieniędzy to źródło wszelkiego zła

źródło: http://firstlightforum.wordpress.com/2011/08/01/jews-use-judaized-freemasonic-asset-sun-yat-sen-to-pave-the-way-for-maos-murderous-antichristian-regime/

przygotował: stophasbara

*******************************

Zobacz także:

NWO w Chinach: żydowskie oblicze

Przyjaciele narodu chińskiego

Lichwokracja po obydwu stronach wojny

Chiny to część New World Order

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.