Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Rewolucyjna judeo-sodoma atakuje kościół

Rewolucyjna judeo-sodoma atakuje kościół

Rewolucyjna judeo-sodoma atakuje kościół

Homosexualiści atakują kościół

…….a cioty bronią.

Czyli:

Pokłosie soboru antychrysta.

Obrazy poniżej pokazują bandy wyzwolonych idiotów, które atakują kościoły w Argentynie z powodu braku akceptacji homosexualistów w jednej z ostatnich wypowiedzi Bergoglio.

Idioci atakują, a kordon „rozmodlonych” obrońców broni świątyń przed zbezczeszczeniem. Nad tym widowiskiem rozlegają się glosy oburzenia, czy rozpaczy, albo trwogi nawet. A przecież to żenujące, bo postawni mężczyźni powinni zachować się po męsku i tych napastników nie tylko rozpędzić, ale i surowo ukarać. Bo widok taki jedynie bardzo gorszy maluczkich i ci obrońcy – to nie inaczej – są współwinni tych zajść. Bo gdyby agresor wiedział, że gdy zaatakuje to będzie miał spuszczoną farbę, to do czynów takich nigdy by się nie dopuścił. Widmo surowej i natychmiastowej kary, to najlepszy środek na ład i porządek.

Tak by było przed soborem. Ale wtedy na Ołtarzu był Chrystus, przed Nim kapłan katolicki, a wśród wiernych byli mężczyźni i kobiety, rodziny całe. Teraz w kościele, czy nawet już zborze jest jedynie socjalny „Jezus” – „syn Maryi”, zamiast kapłana mamy filozofa,  a msza NOM, oprócz nowego wymiaru „liturgicznego” wniosła również nowy wymiar w postawach „męskich” i „damskich”. Ten nowy wymiar dotyczy nie tylko zachowania tych agresywnych kobiet (agresora), ale i zachowania pasywnych mężczyzn (obrońców).

Nie inaczej, widok ten to absolutnie oczywisty owoc soboru antychrysta, który wyrugował z kościołów Ducha Chrystusa, a w sercach mężczyzn zatruł „ducha męskości”.  Mamy to, co widać!

Biada.

(-)Krzysztof Cierpisz

20131203

+++

http://gazetawarszawska.com/2013/11/24/masculinity-liturgy/

Za: http://gazetawarszawska.com/2013/12/03/homoseksualistki-atakuja-kosciol/

Rewolucyjny atak analno-genitalnych FEMENistek na judeocrześcijańskich -„katolików”.

VIVA EL DEMONIO!

http://www.youtube.com/watch?v=1dpDfzyFbH8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.