Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Rewolucyjne zmiany w teologii Ukrzyżowania

Rewolucyjne zmiany w teologii Ukrzyżowania

Rewolucyjne zmiany w teologii Ukrzyżowania, judaizmu i ludu judejskiego

a3

HEREZJA MODERNISTYCZNA: „Holocaust był największym aktem bestialstwa kiedykolwiek popełnionym na planecie” – kardynał Sean O’Malley, Boston, Massachusetts, 26 marca 2009 roku.

ODWIECZNA PRAWDA BIBLIJNA: „…jeżeli chodzi o nieskończoną godność Osoby Boskiej to Ukrzyżowanie było największą zbrodnią kiedykolwiek popełnioną” – Cambridge University, profesor Edmund G. Gardner, 1900 rok.

„Żydzi popełnili największą ze wszystkich zbrodni, niewyobrażalną zbrodnię, bogobójstwo” – biskup Jackues Bossuet, 1657 rok.

HEREZJA MODERNISTYCZNA: „Żydzi dzisiaj nie mogą być oskarżani za zbrodnie popełnione podczas jego (Chrystusa) męki (Ukrzyżowania)” – „Nostra Aetate”, II Sobór Watykański.

ODWIECZNA PRAWDA BIBLIJNA: „Ojcowie Kościoła rozwinęli nauczanie…że żydzi…byli winni zbrodni bogobójstwa. Typologia żyda była następująca: „morderczy starszy brat”, Kain, który zamordował Abla…” – Steven Bayme

HEREZJA MODERNISTYCZNA: „Żydowska religia nie jest „zewnętrzną” dla nas ale w pewien sposób jest ona „wrodzona” w naszą religię. Dlatego mamy z nią łączność jakiej nie mamy z żadną inną religią. Wy jesteście naszymi ukochanymi braćmi i, w pewnym sensie, można powiedzieć, naszymi starszymi braćmi” – papież „święty” Jan Paweł II.

ODWIECZNA PRAWDA BIBLIJNA: „A biada wam, doktorowie i faryzeusze obłudnicy…jesteście synami tych, którzy proroków zabili…aby przyszła na was wszystka krew sprawiedliwa, która rozlana jest na ziemi, od krwi Abla sprawiedliwego, aż do krwi Zachariasza…” – Jezus Chrystus, Ewangelia Św. Mateusza 23.

HEREZJA MODERNISTYCZNA: „To jest ze względu na nasze wspólne korzenie i z eschatologicznej perspektywy, że Kościół uznaje specjalny status „starszego brata” dla żydów, tym samym obdarzając ich wyjątkowym miejscem pośród innych religii” – papież Benedykt XVI

ODWIECZNA PRAWDA BIBLIJNA: „…jak i oni od żydów, którzy i Pana Jezusa zabili i proroków i nas prześladowali i Bogu się nie podobają i sprzeciwiają się wszystkim ludziom…” – Św. Paweł, 1 List do Tesaloniczan 2:15-16

Ukrzyżowanie Syna Bożego jest niewyobrażalną, kosmiczną zbrodnią zdrady Samego Najwyższego Władcy Wszechświata. Głoszenie, że „holocaust” „żydów” podczas II Wojny Światowej jest bardziej bolesną zbrodnią niż zabicie Chrystusa, potęguje tę zdradę.

JUDASZ ŻYJE NA ZIEMI I MA SIĘ DOBRZE. MOŻNA GO ODNALEŹĆ W SZATACH CELEBRYTÓW-PAPIEŻY, KARDYNAŁÓW I TELEEWANGELISTÓW – Michael Hoffman

REWOLUCYJNE ZMIENY W TEOLOGII

Za: http://www.revisionistreview.blogspot.com/2015/04/a-revolution-in-theology-of-crucifixion.html

Data publikacji: 1.04.2015

Przekład: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.