Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Rewolucjoniści ci sami co w 1917 roku

Rewolucjoniści ci sami co w 1917 roku

a1dRewolucjoniści ci sami co w 1917 roku. Oficerów izraelskich sił do zadań specjalnych wezwał na Majdan główny rabin Kijowa. 

Oficer CAHAL-u i jeszcze 300 żydowskich bojowników zostało instruktorami wojskowymi Majdanu nieprzypadkowo.

Jak już wcześniej pisaliśmy, około 300 wojskowych z CAHAL-u (armia Izraela) weszło do sztabu obrony „euromajdanu” gdzie na skutek szkolenia i „uczczenie imienia Stwórcy” zostali „jednymi z głównych w skomplikowanym systemie samoobrony Majdanu i barykad na Hrusziewskiego”. W ten sposób organizując „dialog żydów z przyszłą (banderowską) władzą”.

Jak się okazało to oni przybyli do stolicy Ukrainy nieprzypadkowo. Wyjaśniło się, że „zaprosił” ich główny rabin Ukrainy Moshe Reuven Asman. 22-23 stycznia główny rabin Ukrainy przebywał w Izraelu gdzie wziął udział w ćwiczeniach „batalionu wojsk do zadań specjalnych”. Przy tym ukraińskie gazety twierdzą, że uczestnicząc w ćwiczeniach, rabin nie tylko wykonywał duchową posługę ale „także zademonstrował całkiem dobre wyniki w strzelaniu”. Na spotkaniu rabina z dowództwem jednostki oficjalnie powiedziano, że gmina żydowska Kijowa bierze na siebie „patronat” nad tym batalionem z którym rabin spędził dwa dni. A sam Asman został uznany za honorowego rabina jednostki. Jak pamiętamy, gwałtowne wzmocnienie bojówkarzy „euromajdanu” miało miejsce w lutym. Ponadto w imieniu społeczności synagogi Brodskiego w Kijowie wezwał on wojskowych z którymi razem mieszkał pod namiotem i brał udział w strzelaniu, żeby przyjechali do ukraińskiej stolicy z „rewizytą”. W ten sposób sprowadzając do Kijowa komandosów izraelskich sił do zadań specjalnych rabin Asman „wzmocnił więzi pomiędzy żydami ukraińskiej diaspory a Izraelem”. „Euromajdan”, naziści żyda Tiahnyboka-Frotmana, tłuszcza żyda Kliczki-Etinzona i zwolennicy żyda Jacieniuka-Bakai, wszyscy byli finansowani przez żydowskich oligarchów i ich zachodnich „partnerów”. Przez cały ten czas szef Syjonistycznego Komitetu Ukrainy, Josif Zisels, i towarzysze, prowadzili kampanię dezinformacyjną o charakterze pro-„euromajdaniarskim” i pro-bojówkarskim wzywając do tego żeby „nie wierzyć bzdurom o banderowcach” (i Zisels jednakże nie łgał ponieważ w rzeczywistości chodziło o żydo-banderowców). Na kampanię agitacyjną, wzywającą do rozlewu krwi, wezwano z Francji syjonistycznego prowokatora Bernarda-Henri Levy.

Pozostaje pytanie, czy służył w CAHAL-u ten snajper, który zabijał „słowiańskie mięso majdaniarskie” z obu stron konfliktu? I czyj karabin później osobiście wywoził „ludowy deputowany” i wiceprzewodniczący partii „Batkiwszczina”, żyd S.Paszinskij?

Trójgłowa hydra żydowska, Tiahnybok-Frotman, Kliczko-Etinzon, Jacieniuk-Bakai
Trójgłowa hydra żydowska, Tiahnybok-Frotman, Kliczko-Etinzon, Jacieniuk-Bakai

Chwalebne zwycięstwo izraelsko-banderowskiej przyjaźni”

Źródło: www.communitarian.ru

Za: http://3rm.info/43669-revolyucionery-te-zhe-chto-i-v-1917-m-oficerov-specnaza-izrailya-na-maydan-priglasil-glavnyy-ravvin-kieva.html

Data publikacji: 22.02.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.