Strona główna > NWO > Apokalipsa > Religia Rządu Światowego

Religia Rządu Światowego

We Włoszech istnieje około 8 tysięcy sekt o orientacji satanistycznej i ponad 600 tysięcy wyznawców kultu Szatana. Do nich trzeba dodać tysiące nowych form kultów religijnych w centrum których stoi postać charyzmatycznego przywódcy, donosi ReligionenLibertad, powołując się na oficjalny raport włoskiej policji z czasopisma „Polizia moderna”.

a

Piekielni śmieciarze zagraniczni, także wyznawcy tej samej religii.

Piekielni śmieciarze zagraniczni, także wyznawcy tej samej religii.

Narodowy bożek nadwiślański, Wojtyła-Katz, miłośnik, jak widać, religii piekła.

Narodowy bożek nadwiślański, Wojtyła-Katz, miłośnik, jak widać, religii piekła.

Najbardziej rozpowszechnione są sekty satanistyczne w Lombardii, Piemoncie, Lacjum i na Sycylii. Tylko w sycylijskiej diecezji Montreal przez ostatnie 3 miesiące skradziono z 4 kościołów hostie, które następnie użyto podczas tak zwanych „czarnych mszy”. Niektórzy analitycy katoliccy nazywają Sycylię „rajem dla diabła” i „krainą czarnoksiężników”. Z oficjalnie

100 wyznaczonych egzorcystów, 20 znajduje się na Sycylii. Sekta satanistów jest jedną z odmian sekt totalitarnych. Według podręcznika „Nowe organizacje religijne w Rosji o charakterze destrukcyjno-okultystycznym”, „destrukcyjna organizacja religijna (destrukcyjny kult, sekta totalitarna) jest autorytarną, hierarchiczną organizacją dowolnej orientacji, destrukcyjną w stosunku do naturalnej, harmonijno-duchowej, psychiczno-fizycznej kondycji osoby (destrukcja wewnętrzna) a także w stosunku do twórczych tradycji i norm, tworzących struktury społeczne, kulturę, ład i ogólnie społeczeństwo (zewnętrzna destrukcja), praktykującą ukryty gwałt psychologiczny wyrażający się w ukierunkowanym tworzeniu oddzielnej osoby (przywódca) albo grupy (kierownictwo) w interesie swoich wąskich, egoistycznych planów, których celem jest kontrola świadomości. Ale nie tylko. Oprócz kontroli świadomości, chodzi o kontrolę zachowania i życia innych osób bez ich dobrowolnej i świadomej zgody i spowodowanie u takich osób poparcia dla nienaturalnej zależności i posłuszeństwa wobec doktryny i przywódców, którzy wykorzystują lojalnych i zależnych członków do nielegalnego wzbogacenia się i władzy”.

Obecnie satanizm jest religią członków tajnego rządu światowego, który na każdym kroku popiera i propaguje satanizm w społeczeństwach.

Źródło: http://rusfront.ru/3446-religiya-mirovogo-pravitelstva.html

Data publikacji: 25.04.2012

Tłum. RX

Fotografie zostały dodane przez Redakcję W-P.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.