Strona główna > NWO > Relacja z balu u czubków

Relacja z balu u czubków

znak rogatego bożka
the_voice_of_poland_2_121603
judeo-satanistyczny program dla nieświadomych Gojów w tel-awizji – znak rogatego bożka

Relacja ta jest dedykowana w szczególności tym, którzy wyłącznie z powodu swojej ignorancji, nie potrafią zrozumieć, a tym bardziej krytycznie zastanowić się nad problemem epatowania dzisiejszej kultury masowej satanistyczną symboliką judeo-masońską.

Symbolika judeo-masońska, jaką atakowana jest opinia publiczna od wielu lat, nie jest zbiorem „przypadkowych” gestów czy „pomyłek”. To wypracowany model działania na sferę podświadomości, jakim synagoga szatana próbuje wszczepić w umysły ludzkie kształt przyszłej religii NWO, kabały, żydowskiej magii z Babilonu, numerologii, itp. To działanie podprogowe czysto szatańskiej demonologii.

Najlepiej się o tym przekonać odwiedzając gości balu w wariatkowie, przy czym nie będzie to wizyta w Tworkach. Będzie to podróż w świat uczestników szatańskiej imprezy z 1972 roku. Może po tej wizycie stanie się czymś bardziej jasnym, że gesty jakich obecnie pełno wszędzie mają swój wyraźny cel oraz swego organizatora.

Ujawnienie zdjęć z iluminackiego balu Rothschildów w 1972 roku

12 grudnia 1972 r., Marie-Hélène de Rothschild, członkini jednej z najbardziej wpływowych rodzin na świecie, zorganizowała bal surrealistyczny w Château de Ferrières, gigantycznej rezydencji tej rodziny we Francji. Choć wydarzenia te są zazwyczaj bardzo tajne i odbywają się w wielkim sekrecie, fotografie z tego konkretnego balu pojawiły się w sieci. W skrócie, jest to mieszanka obrazów maskarady w stylu przypominającym „Oczy szeroko zamknięte” w połączeniu ze stylem klipów pop Lady Gaga. Nie ośmielam się nawet robić z tego żartów. Bo za tymi grami i zabawami, te fotki tak naprawdę wyjawiają naszym oczom podstawową ideologię i stan umysłu elity okultystycznej – ideologię i symbolizm, które najwyraźniej są również wykorzystywane w niezliczonych motywach muzycznych nasyconych schematami kontroli umysłowej MK czy Illuminati.

Zaproszenie jest napisane w odwrotnej kolejności. Potrzebuje lustra do odczytania. Inwersja jest bardzo ważną sprawą w pseudo-satanistycznym stanie umysłu.

1

Château de Ferrières było oświetlone na czerwono, aby sprawić wrażenie, jak gdyby było w ogniu. To tutaj kręcono sceny do filmu Romana Polańskiego o szatanie „Dziewiąte Wrota”. W filmie „Oczy szeroko zamknięte”, okultystyczny rytuał odbywa się w innej rezydencji Rothschildów, Mentmore Towers w Wielkiej Brytanii.

2

Gość, który nosi wielotwarzową maskę. Podobne maski widać w „Oczy szeroko zamknięte” (czy film był inspirowany balami w Rothschildów?). Czy taki bal potem „przechodzi w stan” rozpusty przedstawionej w filmie?

3

Wszędzie dużo klatek dla ptaków

4

Cała masa. Audrey Hepburn

5

Gospodarz ma na sobie olbrzymi rogaty łeb. Jakie to właściwe dla niego ubranko.

6

Baphomet zaprasza, powitajcie go.

7

Salvador Dali robi jedną ze swych słynnych „twarzy Dalego” obok przystrojonej Mae West.

8

Lady Gaga prawdopodobnie dała by się pokroić, gdyby mogła nosić jedną z nich.

9

Na stole leżą rozczłonkowane lalki i pęknięte czaszki. Ten wizerunek jest również rozpowszechniany w licznych teledyskach. To wszystko dotyczy kontroli umysłowej MK, jaka bierze się z okultyzmu elity.

10

11

12

Manekin-zwłoki na stole jadalnym

13

Nie do końca wiadomo co to jest

14

Dlatego proszę skonfrontować swoje przekonania z faktami zaprezentowanymi w poniższych materiałach:

Masońskie znaki: gest trzech szóstek, część I

Masońskie znaki: Oko Horusa, część II

Masońskie znaki: liczba Bestii, część III

Masońskie znaki: gest wszystkowidzącego oka, część IV

Masońskie znaki: ukryta dłoń, cz. V

źródło: http://vigilantcitizen.com/latestnews/pictures-rothschild-family/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.