Strona główna > NWO > Reklamówka Coca-cola

Reklamówka Coca-cola

Coca-Cola Wiadomości Polska Świat

Coca-Cola Wiadomości Polska ŚwiatCoca-cola w reklamie swej trucizny przedstawia „nowy wspaniały świat” widziany oczyma kamer żydowskiego Big Brothera.

Niedawno siedziałem czekając na film ‘Wielki Gatsby’, gdy pokazano najdziwniejszą reklamę, jaką ja osobiście kiedykolwiek widziałem. Zaczyna się stwierdzeniem „Dzięki kamerom na całym świecie … możemy dostrzec …”

Reklama następnie przechodzi do pokazu klipów ludzi tańczących, przytulających się, całujących, a w czasie jej trwania wyświetlane są oksymorony: „nieszkodliwi żołnierze„, „uczciwi kieszonkowcy„, czy „ataki przyjaźni„. Do końca reklamy nie pokazuje się marka reklamowanego produktu.

Podczas całej tej transmisji nie mogłem oprzeć się pytaniu, czy stworzono jeszcze bardziej rażący przekład propagandy Big Brothera. Oni w niej mówią nam, jakie to dobrodziejstwo, że jesteśmy obserwowani 24/7, i że powinniśmy zaakceptować ideę kamer obserwujących każdy nasz ruch.

Nie było do końca wiadomo, kto jest sponsorem tego spotu, został on ujawniony na koniec. Jest to korporacja Coca-cola. Jeżeli jest jakaś firma, która wie, jak przekazać przesłanie w mniej niż 2 minuty, to jest nią Coke. Z tego co widziałem, w czasie trwania reklamy ani razu nie pojawia się wspomnienie o niej, dopiero na sam koniec.

http://www.youtube.com/watch?v=ceTBF1Hik5I

źródło: http://vigilantcitizen.com/vc-community/coke-security-camera-commercial/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.