Strona główna > Info > Regulamin komentowania Wolnej Polski

Regulamin komentowania Wolnej Polski

aProśba do szanownych Czytelników oraz Czytelniczek o przestrzeganie regulaminu komentowania. Tych kilkanaście punktów powinien znać każdy Czytelnik/Czytelniczka Wolnej Polski na pamięć który/która chce podzielić się swoim zdaniem pod danym artykułem. Tymczasem akceptujecie regulamin nawet go nie czytając i większość komentujących ma w głębokim poważaniu zasady Wolnej Polski. My, także takich osobników będziemy mieć w głębokim poważaniu i na pouczenia co do treści regulaminu czasu tracić już nie będziemy. Opcja „skomentuj” oznacza opcję skomentuj a nie „wrzuć cały artykuł w komentarzu”, czy zadaj pytanie administracji niezwiązane z tematem na które liczne odpowiedzi znajdziemy w archiwum. Na luźne pytania i dzielenie się materiałami jest Forum, stworzone właśnie dla Was – co powtarzaliśmy dziesiątki razy:

http://forum.wolna-polska.pl/

Administracja będzie konsekwentna w egzekwowaniu regulaminu komentowania ponieważ zostawianie własnych opinii na Wolnej Polsce to przywilej (który nie każdemu jest dany). Wolna Polska nie jest i nigdy nie będzie siedliskiem trolli i miejscem uzewnętrzniania własnych frustracji. a303

Regulamin komentowania forum

Jeśli Twój komentarz nie ukazał się na stronie głównej portalu Wolna Polska, to poszukaj przyczyny poniżej i dobrze zapoznaj się z naszym regulaminem komentowania:

1. Zachowujemy poziom wypowiedzi. Wulgaryzmy i epitety są domeną naszych przeciwników, którzy z braku argumentów uciekają się do ciosów poniżej pasa. Wolna Polska to nie mainstreamowy rynsztok i każdy o elementarnej kulturze osobistej to uszanuje.

2. Waśnie pomiędzy internautami, o ile są pozbawione merytorycznych argumentów, spowodują interwencję administracji.

3. Prosimy mieć na uwadze, że Wolna Polska i Forum Wolna Polska są witrynami prowadzonymi przez pasjonatów Ruchu Prawdy. Naszym wspólnym interesem jest łamanie mainstreamowej bariery informacyjnej i dociekanie prawdy. W tym celu wszyscy Polacy wznoszą się ponad podziały i pracują razem. Dla wspólnego dobra. Dlatego Wolna Polska i Forum Wolna Polska nigdy nie przemienią się w ring, w którym Polacy, ze względu na swoje poglądy, czy różnice na tle religijnym, prowadzą między sobą walki. Szczególnie mamy na uwadze dwie kwestie:

a) Osoby wierzące w tematach niepowiązanych z religią prosimy o powstrzymanie się od religijnego ekshibicjonizmu.

b) Osoby niewierzące prosimy o powstrzymanie się od uwag na tle religijnym, szczególnie w tematach bezpośrednio traktujących religię.

4. Szerzenie putinologii zarówno na Wolnej Polsce jak i na Forum Wolnej Polski jest wzbronione.

a) Zostawianie linków do putinologicznych portali jest wzbronione i nie będą one dopuszczane.

b) Lansowanie osób cierpiących na putinologię, odpowiedzialnych za szerzenie putinologicznych kłamstw jest także wzbronione.

5. Islamofobia, jako narzędzie międzynarodowej syjonistycznej polityki dla usprawiedliwienia żydowskich zbrodni w Palestynie oraz poparcia wojen na Bliskim Wschodzie nie jest tolerowana. Islamofobii nie mylić z merytoryczną krytyką świata muzułmańskiego.

6. Wypowiedzi nawołujące do agresji lub nienawiści na jakimkolwiek tle są zabronione.

7. Spam wszelkiego rodzaju i nadmierne używanie linków jest zabronione.

8. Linki do źródeł zewnętrznych w komentarzach są zabronione i będą traktowane jako spam. Dozwolone są wyłącznie linki prowadzące do treści znajdujących się na portalu Wolna Polska.

9. Jeśli chcesz podzielić się w komentarzu jakąś stroną z internetu – wklej jej adres i gdzieś na jego początku wstaw spację, żeby nie powstał link, np.: http: //przykladowa.strona.pl, gdzie po dwukropku właśnie mamy spację. Taki adres można skopiować i wkleić w pasek adresu przeglądarki, usunąć spację i załadować, jednak jako link w komentarzu się nie pojawi.

10. Wrzucanie całych artykułów w komentarzach jest niedopuszczalne. Od tego jest nasze Forum.

11. Wszelkie ataki w twórców portalu będą usuwane. Z trollami nie wchodzimy w polemikę.

12. Wypowiedzi niezwiązane z tematem będą traktowane jako spam.

13. Pisanie komentarzy CAPS LOCKIEM nie jest mile widziane.

14. Ataki trollów z żydowskiego skansenu Andrzeja Szuberta vel „opolczyka” oraz lansowanie jego portalu czyli zostawianie linków to gwarantowany ban.

15. Linkowanie do portali zainfekowanych New Age’m wzbronione (w tym zostawianie linków do krypto „niu ejdżowca” „jarka kefirka”, wersji light propagandysty i szkodnika M. Podleckiego).

16. Adres email podany przy dodawaniu komentarzy typu (przykłady) : „[email protected]”,  „[email protected]”, „[email protected]” i tym podobne dyskwalifikuje komentarz przed jego publikacją. Taki komentarz ląduje w koszu automatycznie.

17. Każdy „wujek-dobra rada”, któremu z lenistwa nie chce się zrobić czegoś samemu, a zamiast tego szuka frajerów od „weźcie i zróbcie” – przy podjęciu pierwszej próby – od razu ląduje w koszu. Przy próbie numer 2, osobiście (i z przyjemnością) zbanuje „poszukiwacza frajerów” raz na zawsze.

18. Każdy niewyżyty poszukiwacz przygód, który dokona „twórczej interpretacji” mojego nicku (Stophasbara) albo innych autorów wolnej-polski, przekręcając go według swego widzi-mi-się, zostanie przez ze mnie ścięty jak chwast banem równo z poziomem ledwo wyrośniętej trawy.

Pytania do autorów prosimy wysyłać na adres redakcji. Autorzy w jałowe dyskusję na forum wdawać się nie będą, ponieważ jedyny ich skutek jest taki, że odwracają one naszą uwagę od pracy na rzecz Wolnej Polski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.