Strona główna > Inne > Regulamin komentowania

Regulamin komentowania

Regulamin komentowania Wolnej Polski. Od tej chwili na stałe widoczny na górnym panelu.

Jeśli Twój komentarz nie ukazał się na stronie głównej portalu Wolna Polska, to poszukaj przyczyny poniżej i dobrze zapoznaj się z naszym regulaminem komentowania:

1. Zachowujemy poziom wypowiedzi. Wulgaryzmy i epitety są domeną naszych przeciwników, którzy z braku argumentów uciekają się do ciosów poniżej pasa. Wolna Polska to nie mainstreamowy rynsztok i każdy o elementarnej kulturze osobistej to uszanuje.

2. Waśnie pomiędzy internautami, o ile są pozbawione merytorycznych argumentów, spowodują interwencję administracji.

3. Prosimy mieć na uwadze, że Wolna Polska i Forum Wolna Polska są witrynami prowadzonymi przez pasjonatów Ruchu Prawdy. Naszym wspólnym interesem jest łamanie mainstreamowej bariery informacyjnej i dociekanie prawdy. W tym celu wszyscy Polacy wznoszą się ponad podziały i pracują razem. Dla wspólnego dobra. Dlatego Wolna Polska i Forum Wolna Polska nigdy nie przemienią się w ring, w którym Polacy, ze względu na swoje poglądy, czy różnice na tle religijnym, prowadzą między sobą walki. Szczególnie mamy na uwadze dwie kwestie:

a) Osoby wierzące w tematach niepowiązanych z religią prosimy o powstrzymanie się od religijnego ekshibicjonizmu.

b) Osoby niewierzące prosimy o powstrzymanie się od uwag na tle religijnym, szczególnie w tematach bezpośrednio traktujących religię.

4. Szerzenie putinologii zarówno na Wolnej Polsce jak i na Forum Wolnej Polski jest wzbronione.

a) Zostawianie linków do putinologicznych portali jest wzbronione i nie będą one dopuszczane.

b) Lansowanie osób cierpiących na putinologię, odpowiedzialnych za szerzenie putinologicznych kłamstw jest także wzbronione.

5. Islamofobia, jako narzędzie międzynarodowej syjonistycznej polityki dla usprawiedliwienia żydowskich zbrodni w Palestynie oraz poparcia wojen na Bliskim Wschodzie nie jest tolerowana. Islamofobii nie mylić z merytoryczną krytyką świata muzułmańskiego.

6. Wypowiedzi nawołujące do agresji lub nienawiści na jakimkolwiek tle są zabronione.

7. Linki do źródeł zewnętrznych w komentarzach są zabronione i będą traktowane jako spam. Dozwolone są wyłącznie linki prowadzące do treści znajdujących się na portalu Wolna Polska.

8. Jeśli chcesz podzielić się w komentarzu jakąś stroną z internetu  – wklej jej adres i gdzieś na jego początku wstaw spację, żeby nie powstał link, np.: http: //przykladowa.strona.pl, gdzie po dwukropku właśnie mamy spację. Taki adres można skopiować i wkleić w pasek adresu przeglądarki, usunąć spację i załadować, jednak jako link w komentarzu się nie pojawi.

9. Wrzucanie całych artykułów w komentarzach jest niedopuszczalne. Od tego jest nasze Forum.

10. Wszelkie ataki w twórców portalu będą usuwane. Z trollami nie wchodzimy w polemikę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.