Strona główna > NWO > Kilka refleksji o bratobójczych walkach na Ukrainie

Kilka refleksji o bratobójczych walkach na Ukrainie

a31Kilka refleksji o bratobójczych walkach na Ukrainie i upolitycznieniu PAKP-u. 

Na adres Redakcji przyszło kilka bardzo różnych w swej treści listów od czytelników w sprawie obecnej sytuacji na Ukrainie. Po ich przeczytaniu postanowiliśmy zakomunikować kilka naszych refleksji. Oto one:

1) Nie popieramy polityki samozwańczych władz z Federacji Rosyjskiej i tym samym nie uważamy, że jedność z Putinem jest dobrym rozwiązaniem dla Ukrainy.

2) Dążenia Ukraińców do przyłączenia się do “bogatego” i “lepszego” Zachodu jawią się dla nas takimi samymi mrzonkami o lepszym jutrze, jaki mieliśmy możliwość sami tu w Polsce doświadczy w czasach “Solidarności” a następnie po wstąpieniu Polski do UE. Unia Europejska to ZSRR-bis, a nie “Raj” miodem i mlekiem płynący.

3) Ukraińcy walczą w sterowanej walce o nic, –  zgodnie z planami polityki światowej w myśl starej maksymy – dziel i rządź.

4) Krakowska parafia prawosławna (PAKP) poprzez swoje działania uczestniczy w polityce UE wspierania bratobójczych walk na trenie Ukrainy. Mowa tutaj o zbieraniu pieniędzy, czapek, rękawiczek, śpiworów, koców a także materiałów opatrunkowych, nici, rękawiczek chirurgicznych, leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych, przeciwgrypowych, na ból gardła, maści rozgrzewających i antybakteryjnych dla strony walczącej, nie zaś dla pokojowych mieszkańców, którzy zwyczajnie takich środków nie potrzebują. Cerkiew powinna wzywać do zażegnania konfliktu nie zaś stawać po którejkolwiek ze stron kierowanej polityką UE czy FR.

-red.PP

Parafia w Krakowi wspiera walczących: http://www.krakow.cerkiew.pl/wiadomosci/123-pomoc-ukrainie.html

a32

 

http://www.youtube.com/watch?v=o-WDUrh2naE

 

http://www.youtube.com/watch?v=eXZrQsx-bZo

Za: http://redakcjapartyzant.wordpress.com/2014/01/28/kilka-refleksji-o-bratobojczych-walkach-na-ukrainie-i-upolitycznieniu-pakp-u/#more-1711

Data publikacji: 28.01.2014

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.