Strona główna > Świat > Redukują Armię Ukraińską o połowę

Redukują Armię Ukraińską o połowę

Komentarz: Redakcja SS pragnie zwrócić uwagę niezorientowanym, że we wszystkich prowincjach żydomasońskiego, Nowego Państwa Światowego, będą stacjonowały kontyngenty zbrojne Armii Światowej imitujące narodowe siły zbrojne danej prowincji, o potencjale umożliwiającym jedynie tłumienie buntów ludności autochtonicznej lub umożliwiającym udział w ekspedycjach karnych do innych, zbuntowanych prowincji.

Oczywiście na początku język miejscowy będzie zachowany a także dystynkcje. Ale na krótko. Oczywiście „reforma” Armii Ukraińskiej to tworzenie ukraińskiego kontyngentu Armii Światowej. W prowincji nadwiślańskiej ten proces jest dawno zakończony a wynikiem tego są wyprawy krajoznawcze miejscowych najemników.

Źródło: http://shturmnovosti.com/view.php?id=35062

Data publikacji: 26.03.2012

Tłum. RX

Opracowana przez Ministerstwo Obrony Ukrainy reforma Sił Zbrojnych zakłada redukcję liczebności Armii Ukraińskiej w ciągu najbliższych pięciu lat ze 192 tysięcy do 70 tysięcy ludzi, piszą sobotnie gazety ukraińskie. Świadczy o tym „Koncepcja reformowania i rozwoju Sił Zbrojnych Ukrainy do 2017 roku”. Oprócz tego do 2017 roku planuje się zniesienie służby obowiązkowej w Siłach Zbrojnych Ukrainy. Jak wiadomo teraz w Siłach Zbrojnych Ukrainy, według Białej Księgi z 2011 roku, służy 192 tysiące ludzi z których 144 tysiące to żołnierze a 48 tysięcy to pracownicy cywilni. Przez 2,5 roku (do końca 2014 roku) w Siłach Zbrojnych Ukrainy powinno służyć 100 tysięcy ludzi z których 85 tysięcy to żołnierze a 15 tysięcy pracownicy cywilni. Na koniec reformy w 2017 roku żołnierzy powinno pozostać 70 tysięcy. Jednym z głównych priorytetów koncepcji jest wypełnienie przez armię zadań bojowych bez dodatkowej mobilizacji. Chociaż całkowicie idea zasobów mobilizacyjnych przez autorów dokumentu nie jest wykluczona bo przewiduje się zachowanie bojowego potencjału w przypadku wojny na dużą skalę. Jak donosiła gazeta „Wzgliad”, wcześniej Minister Obrony Ukrainy Dmitrij Sałamatin, powiedział, że Armia Ukraińska do 2017 roku będzie odpowiadać standardom światowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.