Strona główna > Polska > Z redakcyjnej poczty, książka Henryka Pająka

Z redakcyjnej poczty, książka Henryka Pająka

Komentarz: poniższy list publikujemy za zgodą autora. Zachęcamy także do zapoznania się z pracami Henryka Pająka w formie papierowej, które można zamówić bezpośrednio u autora w Wydawnictwie Retro pod numerem tel. 81 50 30 616.

Witam szanowną redakcję Wolnej Polski

Tego e-maila piszę, gdyż wczoraj, podróżując po sieci, natrafiłem na bardzo ciekawą książkę p. Henryka Pająka pt. „Retinger – mason i agent syjonizmu” Uważam, że ten utwór powinien się znaleźć w Bibliotece, gdyż przedstawia mroczny życiorys J. Retingera, jego zbrodniczą działalność, przedstawia także infiltracje żydostwa i masonerii do polskich ugrupowań politycznych, w tym narodowych już  w okresie I wojny światowej, a także podczas II RP. Oprócz tego, książka ta ukazuje również, że w wyniku strategii przenikania żydostwa do wrogich im ugrupowań wrogiem wolnej Polski i Polaków podczas II wojny światowej nie był tylko Hitler i nazizm, którzy otwarcie nienawidzili Polski i Polaków, nie tylko Stalin i żydokomuna, gdzie nienawiść była ukryta, ale komuniści przynajmniej nie zgrywali katolików, patriotów i arystokratów (jak ta opcja następna) i wreszcie Rząd Londyński (a przynajmniej jego część), który dziś uważa się, że był opozycyjny wobec Stalina, ale tak nie było. Dodam od siebie że owy rząd na uchodźstwie nie tylko nie dostrzegał zagrożenia ze strony Stalina, ale także sam był na pasku syjonistów- reprezentował trzecią, wrogą Polsce ideologię, o której mało się mówi (prawdopodobnie, gdyby przejęli władzę w Polsce po II wojnie światowej już wtedy stali by się wykonawcami syjonistycznej ludobójczej polityki na Bliskim Wschodzie rękoma Polaków).  Nie zapominajmy że to gen.Sikorski był jednym z tych, którzy chcieli, aby Polacy narażali życie swoje i swych rodzin aby ratować nację śmiertelnie wrogą wobec ich, że część polskiego podziemia szła na współpracę z Sowietami, aby walczyć z hitlerowską okupacją (ale w interesie żydostwa, a nie Polaków), że być może doszło do rzezi wołyńskiej przez to, że podziemie polskie zajmowało się zbyt bardzo ratowaniem żydów i karaniem antysemitów, zamiast chronić Polaków na południowym-wschodzie.  Konkluzja – infiltracja i skorumpowanie członków rządu Londyńskiego przez Retingera doprowadziła pośrednio do tego, że Polska wpadła w łapy Stalina.

Książka także ukazuje to, że słynna, niebezpieczna Heglowska taktyka obstawiania obu stron konfliktów, tworzenie pozornej opozycji miała miejsce już w II RP. Nie tylko sanacja znajdowała się pod wpływami masońskimi. Opozycyjny front Morges także znajdował się pod wpływami masońskimi. Być może Front Morges pełnił rolę koncesjonowanej opozycji wobec rządów judeofilskiej sanacji, tak jak dzisiaj na opozycję kreuje się PiS, czy Korwina.  Sytuację Polski podczas II wojny światowej może też świetnie ilustrować obrazek z nazistowskiej propagandy, który przesyłam wraz z utworem.

Shadowp

Kliknij:

Retinger – mason i agent syjonizmu. Henryk Pająk

a

alianci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *