Strona główna > Polska > Z redakcyjnej poczty: dyskryminacja Polaków w Niemczech

Z redakcyjnej poczty: dyskryminacja Polaków w Niemczech

Serdeczne podziękowania dla Pana Roberta za podzielenie się problemem Polaków w IV Rzeszy euro-niemieckiej, za walkę z przeciwnościami losu na wrogiej w stosunku do nas ziemi, a także za próbę nagłośnienia sprawy. Red. W-P.

W roku 2012 wniosłem po raz kolejny (!) wniosek do tzw. Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu z powodu przestępczych praktyk wymierzonych w nas jako polskich tzw. wysiedleńców w Niemczech. Tym razem w języku polskim. Ostatecznie jak zwykle został on odrzucony.

Załączam odpowiednie pliki.

  1. Ostateczny wniosek do Strassburga
  2. Kolejne pismo do Strasbourga
  3. Pismo ogólne do TPCz w Strassbourgu

Od tego czasu do dziś nasza sytuacja uległa jeszcze większemu pogorszeniu, można bez ogródek i przesady wszelakiej stwierdzić, posunięto się do metod fizycznej eksterminacji naszego ziemskiego bytu na tym padole! Oni chcą nas wykończyć, jak nie wprost, to przez śmiertelne choroby, w które chcą nas wpędzić w wyniku stresów i niedożywienia! Poza tym obiecuje, iż otrzymacie Państwo mój artykulik o zbrodniczym programie zwanym HARTZ-IV – to potrwa, bo mam chore oczy.

Na koniec chciałbym potępić postawę kolejnych rządów i prezydentów tzw. III RP, którzy mieli serdecznie w d… nasz los mimo alarmujących danych o położeniu polskiej tzw. mniejszości w RFN, która oficjalnie nawet nie jest mniejszością w sensie prawa międzynarodowego…

Dziękuje.

Z poważaniem,

Robert Swider

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *