Strona główna > Polska > Recenzja książki „Powrót do Jedwabnego” autorstwa Wojciecha $umlińskiego

Recenzja książki „Powrót do Jedwabnego” autorstwa Wojciecha $umlińskiego

Czytaj także: Wojciech Sumliński – prawdziwe historie nadwiślańskiego bohatera śledczego

„Pecunia non olet” („Pieniądze nie śmierdzą”) mawiał cesarz Wespazjan…

Zwracam dziennikarzowi śledczemu, katolikowi Wojciechowi Sumlińskiemu, książkę pt. „Powrót do Jedwabnego” – cena 44.90 zł. Prezentuję przyczyny zwrotu… Dr Zbigniew Kękuś.

Szanuj swój budżet domowy i nie napychaj kieszeni „pokornym”, wiecznie skomlącym, super rozmodlonym cwaniakom. O Jedwabnem świadkowie a nie pisarze kryminałów:

2 thoughts on “Recenzja książki „Powrót do Jedwabnego” autorstwa Wojciecha $umlińskiego

  1. $umliński po pierwsze sam zachowuje się jak żyd który chce ugrać jak najwięcej kasy na holoszwindlu.

    Ten gość wiecznie płacze, wiecznie użala się nad sobą, robi z siebie wieczną ofiarę, ile to on nie wycierpiał, jaki to on nie jest waleczny i jak to go w życiu przesladują. I tak non stop, rok w rok, ileż można doić gojów na takim image? Manipulować gojów „na litość”. Gość jest jednym z najlepiej zarabiających i poczytnych pisarzy w Polsce i non stop płacze jak to on nie cierpi, jak to on nie ma źle i jaki przez to musi być silny. Wieczny ranny łabędź. Pytam się ilu pisowskich polityków ucierpiało przez tego „dziennikarza śledczego” kiedykolwiek? A z PO, ktoś poszedł przez niego do więzienia? Hę? Przecież ten oszust sprzedaje plagiaty, swoje fantazje i kryminały jako „sensacyjne prawdy” i naprawdę goje nie widzą jak są robione w balona?

    Czym Sumliński różni się od żyda który robi biznes na holoszwindlu?

    Niczym. Ten sam cynizm, podobna martyrologia, i adekwatnie do sytuacji gojów wypchany portfel. Czyli im goje są głębiej w czterech literach, tym takim panom jak sumliński czy inne michaliewicze żyje się dostatniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.