Rebe Bergoglio naucza , że psy idą do Nieba

Bergoglio naucza, że psy idą do Nieba chociaż jego teologowie zaprzeczają temu.

aac

Bergoglio twierdzi, że psy idą do Nieba ale ten kundelek zastanawia się czy neo-„papież” jest psem?! Jeżeli zwierzęta idą do Nieba to w takim razie co ze ślimakami, pająkami i wężami? One także są zwierzętami i nie chcielibyśmy okazywać im „braku szacunku”. Bergoglio kontynuuje robienie pośmiewiska ze swojej judeochrzescijańskiej sekty soborowej. Jeżeli psy są w Niebie to dlaczego nie mogą być świętymi neo-„kościoła” soborowego a tym bardziej jego neo-„papieżami”? Nie mogłyby one być bardziej niekatolickie niż sam Bergoglio!

W swojej „homilii” na cotygodniowej audiencji generalnej w dniu 26 listopada 2014 roku Bergoglio, który ze wszystkich fałszywych „papieży” jest największym ignorantem teologicznym, zasugerował, że zwierzęta mają „nadzieję zbawienia”. Zwierzęta nie są istotami racjonalnymi i dlatego nie mogą dokonać wyboru zbawienia tak jak mogą uczynić to istoty ludzkie, które były stworzone na podobieństwo Boga (Księga Rodzaju 1:27).

A co dalej? Judeochrześcijańscy „święci” soborowi? A co ze ślimakami, pająkami i wężami? Także one są zwierzętami. Marksistowski Bergoglio jest już obnażony jako poganin! Nawet profesor z Uniwersytetu Papieskiego w Rzymie wykazał, że Bergoglio jest teologicznym idiotą wypowiadając takie stwierdzenia. Nie mówiąc już o św. Tomaszu z Akwinu, głównym teologu Kościoła Katolickiego, który jasno wykazał, że zwierzęta są bezrozumne i nie mogą dokonywać wyboru Chrystusa i zbawienia.

Nie mówiąc już o byłym neo-„papieżu” Ratzingerze, który oświadczył: „Zwierzęta nie są powołane do wieczności. Śmierć po prostu oznacza koniec egzystencji na ziemi”. A Ratzinger był znanym miłośnikiem kotów. (Pewne informacje do tego komentarza zostały zaczerpnięte z „UK Guardian”).

Dobrzy katolicy, „święty” pies judeochrześcijańskiej sekty soborowej podnosi nogę na Bergoglio i jego ignorancką teologię. Co dalej? Pająki „czarne wdowy” kąsające każdą duszę w Niebie? W rzeczywistości, my TRADITIO fathers, nie jesteśmy tak wrodzy poglądom Bergoglio. Jeżeli zwierzęta mają zasłużyć na Niebo i na świętość „judeochrześcijańskiego kościoła soborowego” to mogą one kandydować do godności neo-„papieży”. Psi lub koci neo-„papież” nie mógłby być gorszy od tego antykatolickiego, marksistowskiego Bergoglio!

 Ojcowie TRADITIO

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową)  http://www.traditio.com/comment/com1412.htm

Data publikacji: 4.12.2014

Opracowanie: GREGORIUS

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *