Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Ratzinger brał udział w mordach rytualnych

Ratzinger brał udział w mordach rytualnych

judeosatanista Tauber-Ratzinger

500x366xPope.jpg.pagespeed.ic_.6PKkshleWp„Widziałem, jak Joseph Ratzinger morduje dziewczynkę”: mówi świadek rytualnego mordu z 1987 roku i potwierdza zeznanie Toos Nijenhuis z Holandii

Papież Św Feliks III powiedział jasno, co musimy zrobić: „Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a nie bronienie prawdy oznacza jej tłumienie. Zaprawdę zaniedbanie obowiązku zawstydzenia złych ludzi wtedy, kiedy możemy to zrobić, jest nie mniejszym grzechem niż ten, gdy się ich zachęca do grzechu„.

Nowe dowody winy Watykanu monitują włoskich polityków do skonfrontowania papieża Franciszka z tymi dowodami, gdy kolejny sąd Prawa Powszechnego ogłasza swój wyrok. W odwecie Papiestwo odpowiada światowymi operacjami „black Ops”, atakując ITCCS.

Ściganie tego byłego Papieża (raczej judeosatanistycznego anty-papieża – przypis) stało się bardziej realne, gdy włoscy politycy zgodzili się współpracować z ITCCS we wspólnych działaniach sądu przeciw Papiestwu za udzielanie przez tą instytucję schronienia dla osoby poszukiwanej, która ucieka przed wymiarem sprawiedliwości: obalonego papieża Benedykta, Josepha Ratzingera.

Umowa została zawarta, gdy pojawił się nowy świadek, który potwierdza zaangażowanie Ratzingera w rytualny mord ofiarny dziecka w Holandii, w sierpniu 1987 roku.

Widziałem Josepha Ratzingera, jak mordował dziewczynkę na francuskim chateau jesienią 1987 roku„, powiedział świadek, który był stałym uczestnikiem kultu tortur rytualnych i zabijania dzieci.

To było ohydne i straszne, i to nie zdarzyło się tylko raz. Ratzinger często w tym uczestniczył. On i (katolicki kardynał holenderski) Alfrink oraz (jeden z twórców grupy Bilderberg) książę Bernhard, byli jednymi z bardziej znanych ludzi, którzy brali w tym udział”.

Ten nowy świadek potwierdza zeznanie Toos Nijenhuis, Holenderki, która w dniu 8 maja publicznie złożyła relację, jako naoczny świadek podobnych przestępstw, w których brali udział Ratzinger, Alfrink i Bernhard.

Ofiary z dzieci i handel dziećmi w Holandii, mówi naoczny świadek. Wstęp

To jest klip wstępny do całej historii. Całość trwa prawie 3 godziny i zawiera zarejestrowane zeznanie, jakie ukaże się w ramach inicjatywy podjętej przez ITCCS Holland.

Wkrótce po swej historycznej rezygnacji z urzędu, 11 lutego, Joseph Ratzinger został oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości w dniu 25 lutego 2013 r. przez Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości Prawa Powszechnego (ITCCS) z siedzibą w Brukseli, i został przeciw niemu wystawiony obywatelski nakaz aresztowania na całym świecie. Od tamtej pory unika on aresztowania, skryty w Watykanie, i chroniony dekretem obecnego papieża Franciszka.

Pojawienie się nowych dowodów współudziału w zabójstwie dziecka, skłoniło grupę włoskich polityków do zgody na współpracę z ITCCS w konfrontacji Papiestwa z żądaniami sądu wobec obecnego papieża Franciszka, Jorge Bergoglio, o jego udział w ukrywaniu Ratzingera i jego własny współudział w zbrodniach przeciw ludzkości. Politycy prowadzili zamknięte negocjacje z przedstawicielami ITCCS od 22 września.

Szukamy możliwości zmiany, jeśli nie całkowitego unieważnienia Traktatu Laterańskiego, wiążącego Włochy z Watykanem, którego działania w ukrywaniu gwałcicieli dzieci na pewno spełniają definicje międzynarodowej organizacji ścigającej przestępstwa na mocy prawa międzynarodowego„, powiedział rzecznik jednego z polityków.

W odpowiedzi na te zarzuty, w tym samym tygodniu, Watykan rozpoczął serię ataków na grupy ITCCS w Europie zaangażowane w dokumentowanie udziału osób kościoła w kulcie mordów rytualnych. Opłaceni agenci podjęli akcje sabotażowe wobec ITCCS w Holandii i w Irlandii, a główna witryna organizacji została zniszczona przez tych dywersantów.

Polityczne źródła w Rzymie wykazały, że te ataki zostały opłacone i koordynowane przez urząd watykańskiej agencji szpiegowskiej znanej jako „Święte Przymierze” lub „Jednostkę” i jej podmiot zależny od brudnej roboty, Sodalitium Pianum, z siedzibą w Rzymie od 1913 r. W roli agentów zaangażowano również nuncjusza papieskiego w Holandii, arcybiskupa Andre Dupuy, który nawiązał bezpośredni kontakt z dwoma sabotażystami „Mel i Richard Ve”, oraz arcybiskupa Dublina Diarmuida Martina, który również otrzymał łapówki za zakłócanie prac ITCCS w Irlandii.

 Pope Benedict XVI elevates the host at Mass. Vatican. Josef Ratzinger. Reversed pentagram. Pentacle. #1ab.

Oczywiście Watykan panikuje. To jest dobry znak„, skomentował sekretarz ITCCS, Kevin Annett z Nowego Jorku.

Fala politycznego przypływu obróciła się przeciw kościołowi i już nie jest możliwe, aby zabójcy dzieci w szatach mogli chować się za Traktatem Laterańskim. A podczas agonii, hierarchia kościoła wykorzystuje swoje zwyczajowe sposoby kłamstw i dezinformacji do oderwania uwagi od swej własnej winy w działalności przestępczej”.

źródło: http://itccs.org/2013/10/28/i-saw-joseph-ratzinger-murder-a-little-girl-eyewitness-to-a-1987-ritual-sacrifice-confirms-account-of-toos-nijenhuis-of-holland/

przygotował: stophasbara

2 thoughts on “Ratzinger brał udział w mordach rytualnych

  1. „Widziałem Josepha Ratzingera, jak mordował dziewczynkę na francuskim chateau jesienią 1987 roku„, powiedział świadek, który był stałym uczestnikiem kultu tortur rytualnych i zabijania dzieci.”

    I to czyni go wiarygodnym świadkiem? Bo „un” tylko obserwował i cieszył się „imprezami” A teraz go napadło i wyznał cudze grzechy. Śmierdzi mi fałszywką na odległość gość pamięta co się działo po kilku dekadach. A wy pamiętacie co robiliście te 30 lat temu po robocie , sen wykluczająć

    1. Trudno coś takiego zapomnieć i trudno dzielić się takimi informacjami. Niestety to są prawdziwe zeznania ludzi, którzy pośrednio przez strach nie próbując wtedy interweniować w czasie rytualnych mordów są współodpowiedzialni zbrodni, które eksponują po latach. Prawda jest straszna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.