Strona główna > Zdrowie > Ratujmy dzieci! Prof. Maria Dorota Majewska

Ratujmy dzieci! Prof. Maria Dorota Majewska

Szanowni Państwo,

Życzę Wam spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia  oraz zdrowego, pomyślnego nowego roku 2017.  

Oczekujemy, że wiele się zmieni w tym roku na lepsze.  Najważniejszą sprawą jest ratowanie dzieci przed szczepiennymi okaleczeniami oraz zatruciem żywnością pełną pestycydów, herbicydów i hormonów.  To musi stać się nadrzędnym celem wszystkich rodziców, dziadków, lekarzy, nauczycieli, polityków, obywateli.   Dla przetrwania narodu nie ma ważniejszej sprawy niż zabezpieczenie zdrowego rozwoju  młodych pokoleń.  

Warto posłuchać (lub przeczytać)  doskonałego przemówienia Laury Hayes nt. wartości i sensu szczepień dzieci.  Laura jest matką autystycznego 20-latka, ciężko okaleczonego szczepieniami w niemowlęctwie.  Osobiście poznała tragiczne skutki dla życia i zdrowia dzieci ze strony szczepień i dogłębnie zapoznała się z faktami medycznymi oraz naukowymi dotyczącymi powikłań poszczepiennych, z ich aspektami prawnymi i społecznymi.  Mówi językiem zrozumiałym dla wszystkich, dlatego jej przemówienie jest bardzo przekonujące dla każdego.  Przypomina, że nigdy nie przeprowadzono  żadnych badań, które by udowodniły że szczepienia są bezpieczne i skuteczne, a mimo to  w USA i wielu innych krajach pod naciskiem lub przymusowo  aplikuje się je niemowlętom.  Skutki tego są tragiczne dla młodych pokoleń.  Obowiązek/przymus szczepień trzeba nazwać bez eufemizmów tym czym jest – mengelowskim eksperymentem pseudomedycznym i holokaustem dzieci.   Winę za szczepienne zbrodnie popełniane na dzieciach ponoszą kartele farmaceutyczne, skorumpowane instytucje medyczne (CDC, Sanepid, ministerstwa zdrowia),  szczepiący lekarze, media, a także instytucje naukowe i  wydawnictwa naukowe  ukrywające lub fałszujące prawdę o szczepieniach.

(Włącz i ustaw na j. polski napisy za pomocą wbudowanego w playerze translatora/Red. W-P)

http://www.ageofautism.com/2016/12/vaccines-what-is-there-to-be-pro-about-laura-hayes-to-weston-a-price-foundation-conference.html

Polecam też ciekawy wywiad z Robertem Kennedym Jr.  (synem zamordowanego senatora Roberta  Kennedy – brata prezydenta Johna Kennedy). Autor jest prawnikiem i aktywistą ekologicznym, od lat  także aktywistą walczącym  z kartelami farmaceutycznymi i skorumpowanym systemem opieki medycznej, które doprowadziły do bezprecedensowego okaleczenia młodych pokoleń trującymi szczepionkami.

http://en.calameo.com/read/00438548539c8349d8274?page=20

Prof. Maria Dorota Majewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *