Strona główna > Rosja > Ratujcie Rosję !

Ratujcie Rosję !

0:29 Hieromnich Antonij Szliachow – Ratujcie Rosję, bracia i siostry!

a08

0:35 Z każdym dniem coraz ciężej żyje się prawosławnym w Rosji. Prowadzona jest wojna na wyniszczenie Rosjan i zniszczenie prawosławia. Na Kremlu biesy, w Synodzie biesy.

1:30 Fałszywy patriarcha, sodomita Cyryl, dla wszystkich zdradzieckich popów i mnichów jest „naszym władyką”. 

2:29 Hierarchowie wydali na męki Jezusa Chrystusa, hierarchowie wydali biesom cara Mikołaja II i jego rodzinę na rytualne tortury, hierarchowie wydali biesom Rosję i prawosławnych na eksterminację i pohańbienie w naszych czasach.

3:10 Wszystko toczy się według planów Mędrców Syjonu. W Rosji sieje się chaos i panikę. Plugastwo wszelkich odcieni wychlusnęło na obszary Rosji i dla tego plugastwa tworzy się dogodne warunki do rozpleniania się.

4:09 Podczas kadencji biesa, gubernatora kraju Krasnojarskiego, Chłoponina, rytualnie mordowano tam dzieci. Teraz tę kreaturę przeniesiono do SKFO i przy pląsach kozackich zespołów artystycznych Czeczeńcy zabijają Rosjan, rżną ich jak barany.

4:39 Atamanem Kozaków Kubańskich był do ostatniej chwili żyd, to podczas jego urzędowania biesowi Rozenbaumowi przyznano tytuł „Honorowy Esauł Wojska Kubańskiego”. W sieci od dawna egzystuje filmik tego kolejarza (rozenbaum-szlagbaum, oni wszyscy… baumy) w którym on wyje pod ścianą płaczu i wali w nią swoją łysą głową.

5:13 O jakim kozactwie można mówić jeżeli oni nie potrafią obronić swoich rodzin i swoich dzieci. Jeżeli i znajdzie się wierny i oddany Panu to jego zabijają przy całkowitym milczeniu całego wojska kozackiego.

6:39 Ci kozacy, którzy nie obronili swoich dzieci i swojej ziemi nie przyjdą nam na pomoc, duch za słaby…I o jakim duchu można mówić jeżeli dla nich wszystkich „…edał Cyryl jest patriarchą”.

7:00 Bohatera Rosji Jurija Budanowa zabili, łódź podwodną „Kursk” zatopili. Duch Armii i Floty zdruzgotany, wszyscy myślą tylko o własnej skórze.

7:20 Kiedyś car Aleksander powiedział synowi Mikołajowi II: „Rosja ma dwóch przyjaciół, Armię i Flotę”. My teraz nie mamy już przyjaciół, Armia zdradziła Lwa Rochlina, Budanowa i wielu innych synów Rosji. Flota zdradziła nie tylko „Kursk” ale nas wszystkich.

8:34 W Cerkwi wszystkie najważniejsze stanowiska i duże parafie zajmują biesy. Te  biesy w sutannach mają dla Rosjan tylko jedną gadkę: „Korzcie się, powściągajcie się i nie oburzajcie się”.

8:54 Jeżeli pojawia się prawdziwy pasterz, który cierpi za Wiarę i Rosję to przepędzają go z Cerkwi z towarzyszeniem skowytów, wrzasków i gwizdów tłuszczy letnich chrześcijan.

9:29 Rosyjski lud zdegenerowali wódką, narkotykami, rozpustą, dzieciobójstwem i to jest na rękę cerkiewnym popom ponieważ ceremonie pogrzebowe sporo kosztują.

10:35 Pomyślcie tylko, najskromniejsza ceremonia pogrzebowa kosztuje od 3 do 5 tysięcy rubli, z chórem od 8 do 10 tysięcy rubli a już z biciem w dzwony kosztuje od 10 do 15 tysięcy rubli.

11:22 Wśród popów krąży już anegdotka: „czy zmarłego będziemy chować z nabiedrzecem (część szat liturgicznych) czy nie? Bez nabiedrzeca cena jest niższa niż w przypadku kiedy pop założy nabiedrzec, cena automatycznie wzrasta.

11:44 Rosyjscy grabarze i kapłani grzebiący zmarłych mają jeden cel, ZAROBIĆ JAK NAJWIĘCEJ SZMALU na nieszczęściu i smutku ludzi. Tak więc, bracia i siostry, nie oczekujcie, że usłyszycie od popów wezwanie do powstania i do walki wyzwoleńczej, to nie jest w ich interesie.

12:20 Nasz Pan powiedział: „Nikt nie może dwóm panom służyć. Bo albo jednego będzie nienawidził a drugiego miłował albo z jednym będzie trzymał, a drugim wzgardzi. Nie możecie służyć Bogu i Mamonie”.

13:16 Dla wielu wiernych Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu sodomita Cyryl i jego banda stali się czcigodnymi kapłanami i biskupami co jest najstraszniejsze dla Rosji i dla prawosławia.

13:29 Jak wszyscy już wiemy zbliża się koniec ziemskiej historii, nadeszły już czasy ostateczne. Nasz Pan zebrał już w Królestwie Niebieskim wszystkich Jemu wiernych synów i córki. On zgarnia ostatnie okruszki Jemu wiernych.

13:40 Ale jak to się mówi, u Boga wszystko jest możliwe. Jeżeli zdołamy się zebrać wokół prawdziwych pasterzy i pod ich kierownictwem wymodlimy dla Rosji PRAWOSŁAWNEGO CARA, wyzwolimy Ruś od biesów i zdrajców to jeszcze pożyjemy i my i nasze dzieci z wnukami.

13:54 Jeżeli jednak nie starczy nam ducha do tego to wszystkich nas czeka całkowite unicestwienie, zarówno doczesne jak i pośmiertne, duchowe. Droga do Królestwa Niebieskiego jest zamknięta dla tchórzliwych i letnich chrześcijan. POMÓŻ NAM WSZYSTKIM BOŻE zrozumieć to i podjąć prawdziwą decyzję.

Data publikacji: 19.01.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *