Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Rasizm – słowo używane jako broń do upadku narodowych państw

Rasizm – słowo używane jako broń do upadku narodowych państw

„Zniszczymy każdą zbiorową siłę, ale naszą własną umocnimy”,  „Nasza narodowość jest religią ojców naszych; my nie uznajemy żadnej innej narodowości” – Protokoły Mędrców Syjonu.  

(PLAŻA W TEL AWIWIE) 

Dr Henry Makow

„Siły kolektywne” = Naród, Religia (Bóg), Rodzina (płeć) i Rasa, każda rasa ma swoje cechy, które są po prostu naturalnymi, danymi od Boga. Dbałość o odrębność rasową, duma ze swojego pochodzenia, bardzo często błędnie nazywana jest rasizmem.  W dzisiejszych czasach prawdziwymi rasistami są żydzi, którzy niestety wypracowali system, który tylko im na to zezwala czynić jawnie.

Popieram prawo większości etnicznych, w tym Izraela i Palestyny, by posiadali własne kraje. Problem w tym, że masońscy żydzi chcą kontrolować także większość innych krajów, poprzez system bankowości centralnej. Ich celem jest odwrócenie świata w ich lenno, które już prawie zrobili.

Rasa i kultura są nierozłączne. Atak na jednego to atak na drugiego.

Poniżej znajduje się omówienie dyskusji z Voat , która odbyła się w środę. Być może dlatego, że jestem zasymilowanym Żydem , wierzę, że ludzie powinni być sądzeni jako osoby zgodnie z ich zachowaniem. NIE jesteśmy predeterminowani przez przypadek narodzin. Zgadzam się z komentatorem Voat, który napisał:

„Rasizm nie istnieje, to jest zachowanie, czarny bandyta bardzo różni się od czarnego faceta w okularach i jego telefonu komórkowego na biodrze, to wybory, które osoba robi, opierają się na osądach,  ale oczywiście uprzedzenie do skutecznych prognoz jest realne.”

Oddaję czapkę czarnym muzykom jazzowym, sportowcom i intelektualistom, takim jak Thomas Sowell . Każda rasa ma swoje mocne i słabe cechy. Każda rasa jest częścią rodziny ludzkiej. Jako „rasista” nie chcę, aby inne rasy zniknęły. Wszystkie są piękne i zdolne do wielkich rzeczy. Rasizm jest negatywny tylko wtedy, gdy jedna z ras prześladuje inną, którą uważa za gorszą, jak w przypadku izraelskich Żydów prześladujących Arabów palestyńskich.

Zastrzeżenie od Dr Henry Makowa – „nie popieram wszystkich opinii wyrażonych poniżej”

Rasizm jest naturalny i nie trzeba go uczyć. Pochodzenie etniczne, które nie jest rasistowskie, to nie wywyższanie się wobec innych, to zwykła duma z pochodzenia . Rasizm to dobra rzecz. Każdy, kto próbuje ci powiedzieć, że twoja przynależność etniczna nie powinna chronić własnych interesów, jest albo idiotą, albo próbuje sabotować twoją grupę etniczną. Jeśli nie jesteś rasistą, pozwolisz innym grupom ludzi zabrać ziemię i zasoby. Bez środków do życia twoja grupa etniczna umiera. Wymień grupę ludzi, którzy nie byli rasistami, która pozwoliła innym grupom etnicznym wejść na ich ziemie i zdobyć ich zasoby, a nie została usunięta z historii lub właśnie jest w toku swej zagłady (od red. daleko nie trzeba szukać, jesteśmy w końcu świadkami jak Europa Zachodnia zanika, bo staje się co raz bardziej muzułmańska).

Hindusi są prawdopodobnie najmniej rasistowską grupą na świecie, ale zobacz, jak są wymazywani. Przechodząc przez przypadkowe duże miasto w Indiach, widzisz niekończący się sznur Pakistańczyków, którzy żerują na naiwności Hindusa. Indie nie mają problemu przeludnienia, mają problem z Pakistańczykami. Natychmiast po tym, jak współczesne Indie zostały założone przez Brytyjczyków i zdekolonializowane po setkach lat pod arabską, brytyjską, francuską itd. kolonizacją. Pakistańczycy i Banglijczycy, którzy są tą samą grupą etniczną, natychmiast zlekceważyli granice hinduskie i siali spustoszenie w Indiach sprawiając tym przeludnienie. Pomimo wysiłków niektórych Hindusów mających na celu zwiększenie własnego wskaźnika urodzeń, aby przeciwstawić się inwazji pakistańskiej, Hindusi stanowią mniej niż 70% populacji. Jeśli hinduskie wskaźniki urodzeń kiedykolwiek spadną, Indie staną się arabskim krajem.

Mieszane grupy etniczne rzadko przetrwają długo. Świat już wielokrotnie widział globalizację i populacje hafu [rasy mieszanej]. Jedwabny Szlak, Aleksander Wielki, Czyngis Chan, wszystko to spowodowało globalizację i mieszanie się grup etnicznych na szeroką skalę, ale w momencie, gdy zniknęły zachęty do globalizacji, ludność mieszanej grupy etnicznej została splądrowana, a „etnostany” zreformowane.

Mieszane narody etniczne są z natury niestabilne. Mieszanie grup etnicznych samo w sobie stanowi ryzyko, ponieważ znacząco różne grupy etniczne nie są genetycznie zgodne. Pary mieszane doświadczają znacznie wyższego odsetka nagłej śmierci niemowląt, a ich dzieci są znacznie bardziej narażone na choroby takie jak schizofrenia i wady rozwojowe, takie jak stłoczenie zębów (krzywo osadzone zęby), co w przypadku braku nowoczesnej medycyny jest często śmiertelne.

Od redakcji: Pojęcie rasizm w dzisiejszych czasach jest błędnie rozumiane, jego znaczenie objęło zbyt duży zakres, przez co stało się ono bronią w rękach judeosatanistów. Definicja brzmi tak: Rasizm, dyskryminacja rasowa (z fr. le racisme od la race – ród, rasa, grupa spokrewnionych) – zespół poglądów przyjmujących wyższość jednych ras nad innymi. Przetrwanie tych „wyższych” ras staje się wartością nadrzędną i z racji swej wyższości dążą do dominowania nad rasami „niższymi”. Obecnie rasistami nazywa się ludzi, którzy nie mają nic przeciwko innej rasie, ale pomimo to chcą by ich kraj był zamieszkiwany przez rdzennych obywateli i to nie ze względu na wrogość do innych, a o dbanie o swój kraj, kulturę, bo tylko w jedności, nie ma obawy, że zostanie ona zniszczona. Tak jak w powyższych wypowiedziach, gdy rasy się mieszają ich kultura również zanika, bo łączą się z dwóch różnych w jedną nową. Dzisiaj można to łatwo zaobserwować na przykładzie Szwecji, w imię poprawności politycznej (by nikt nie zarzucił rasizmu), kraj został bez krwi skolonizowany przez czarnych muzułmanów, którzy nie szanują kultury szwedzkiej (rdzenni obywatele są prześladowani i atakowani), a wręcz szerzą swoje obyczaje, religie, mentalność. Szwecja jaką znamy sprzed lat umiera na naszych oczach. Jak już wcześniej napisałam to jest plan NWO, by zniszczyć narodowość, by osłabić moralność ludzi, jednym z tych narzędzi, które im do tego służy to właśnie pojęcie rasizmu, zręcznym posunięciem ich było by dbanie o swoją odrębność nazywać rasizmem – przez to mogą negować, szkalować, każdy przejaw nacjonalizmu.

Źródło: https://www.henrymakow.com/ (art. z dnia 7.01.2019)

Tłum. Sobrius

Polskie źródło: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/02/07/rasizm-slowo-uzywane-jako-bron-do-upadku-narodowych-panstw/

http://chomikuj.pl/Sobrius

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *