Strona główna > NWO > Rap i bezwstydny satanizm

Rap i bezwstydny satanizm

363(po lewej.  Hip hoppers Three 6 Mafia). 

Tematy wielu popularnych piosenek rapowych: Porywanie dzieci i trzymanie je dla okupu, mordowanie ludzi, chwalenie się swoimi seksualnymi podbojamiwłamywanie się do domów ludzi i okradanie ich.

Bardzo niewielu ludzi rzeczywiście słucha tekstów w muzyce, którą lubią.

Agencje muzyczne nie zadają sobie nawet trudu, aby ukryć komunikaty podprogowe. Ludzie po prostu nie zwracają uwagi na słowa piosenki, więc nie ma sensu niczego ukrywać. Wystarczy, że nutka ma fajny beat i to w zupełności wystarczy..

Sądząc po tekstach, rap ma chyba najgorszy wpływ na ludzi ze wszystkich „stylów”.

Jeśli spojrzeć na tekst popularnych grup rapowych, takich jak „Three 6 Mafia” lub „N9ne Tech”, teksty są jawnie satanistyczne.

Spójrz na samą nazwę, „Three 6 (666) Mafia” … Czy może być w nazwie coś bardziej oczywistego od tego? Oto kilka przykładów piosenek „Three 6 Mafia” : Fuckin Wit Dis Click„:

„Jestem na krzyżu Lucyfer proszę Puść mnie wolno (Puść mnie wolno)  Będę rysować twój portret, jeśli pociągniesz te gwoździe do moich stóp (gwoździe do moich stóp)  Mój krzyż odwraca się do góry nogami „

„Żaden Pan nie może nas teraz zatrzymać  Bo demony odradzają się na nowo „

„Pójdź za Mną do lasu  Obserwuj jak rabuje Adama  I obserwuj jak gwałcę Ewę „

To tylko kilka zwrotek z jednej z ich piosenek. „Three 6 Mafia” to tylko jeden przykład, i nie są oni ani trochę niezrozumiali w świecie Rap-u.

Są oni głównym nurtem muzyki „Oscar-owej” (grupa zdobyła Oscara w marcu 2006r jako „Best song” – najlepsza piosenka). W wywiadach, gdy są pytani o znaczenie nazwą grupy, mówią, że grupa rozpoczęła od trzech członków, a potem doszli jeszcze trzej, więc „Three Six”.

Ale nie jest to prawdą, ich oryginalna nazwa to „Triple 6 Mafia” (Potrójne 6 Mafia), a wnioskując po ich tekstach, można stwierdzić, że nazwali tak swoją grupę celowo, na cześć szatana.

Ich piosenki zaczynały jako jawnie satanistyczne, ale ostatnio jakby stały się one bardziej powszechne. Oni wsuwali temat seksu do swoich tekstów, oraz temat narkotyków, zabójstwa i chwalili się swoim bogactwem.

 

T9TECH N9NE Kolejny raper, Tech N9ne, nazwany na cześć  pistoletu maszynowego „Tech 9″. Jest to bardzo znany raper.

Znany jest ze swojej zdolności do rapowania wstecz. Czasami mówi bzdury ale dobre oprogramowanie audio ujawnia tajne wiadomości.

Oto chór Demonów :„Jest demonem we mnie, mogę go zabić? Hell no! Czy mogę go zabić? Hell no! Czy mogę go zabić? Hell no!”

Odwróć piosenkę i słychać kolejny komunikat:

 

„Piekło nadchodzi, naprzód! Piekło nadchodzi, naprzód! Piekło będzie trzymać naszych wrogów mój przyjacielu”

 

Ludzie mówią, że to tylko zbieg okoliczności, ale odwracając jego bełkot lub teksty zawsze wychodzi coś brzmiącego bardzo mrocznie i dziwaczne.

On jeden utwór o nazwie „W bagażniku” gdzie rapuje o tym, jak zamknął dziewczynę w jego bagażniku samochodu i zostawia ją tam przez dwa dni oraz puścił muzykę tak głośno, że nikt nie słyszał jej krzyków o pomoc.

Inne tematy wielu popularnych piosenek rapowych: Porwanie dzieci ludzi i trzymanie ich dla okupu, mordowanie ludzi, chwalenie się o swoimi seksualnymi podbojami, włamywanie się do domów ludzi i okradanie ich.

I oczywiście mówią one o używaniu narkotyków, w prawie każdej piosence, np. utwory takie jak „oxycotton” – Lil Wyte (rapuje o braniu tabletek Oxycontin – narkotyk podobny do kokainy).

jcJuicy J’s – „Geeked Up Off Them Bars” gra w gry wideo, w z gorącymi dziewczynami, pali zioło, pije syrop kodein-owy, macha butelkami z recepturą Xanax i hydrokodonu przed kamerą i rapuje o kruszeniu tabletki i parskaniu ich .

On też często przechwala się o 80 milionach dolarów na koncie bankowym i jak on nigdy się nie ożeni, bo jak mówi w swoim utworze „Jestem 100″, „Nigdy się nie ożenię, bo jest zbyt dużo ci*ek, więc dlaczego nie korzystać? „

Raperzy mówią bardzo jasno, że zarabiają wystarczająco dużo pieniędzy, aby żyć non-stop w imprezie, korzystać z wielu leków i pięknych kobiety jak chcą i zastrzelą cię jeśli sprawisz, że będą smutni. A oni są wzorem dla tego pokolenia młodych ludzi. Będą naszym przykładem „samcem alfa”, jeśli chcesz używać tego terminu.

Raper Too Short” (za krótki) rapuje o swoich seksualnych sukcesach z kobietami we wszystkich jego piosenek. On kpi monogamicznych mężczyzn w jego piosence „Jestem Player”, mówi: „Masz jedną dziewczynę i widzisz ją co noc … Patrzysz na zegarek, jest 6:22, idziesz z powrotem do domu, aby powiedzieć kochanie kocham cię „.

Uwielbia się śmiać z ludzi, którzy mają tylko jedną dziewczynę. W swojej piosence „nie można być lepszym graczem” mówi, „Fakt, że wciąż masz jedną dziewczynę, a ja czuję się jak alfons całego świata „. Tak więc wiadomość jest taka, że prawdziwy mężczyzna dostaje mnóstwo kobiet, a tylko przegrany utknie z jedną kobietą. 

Czy to przypadek, że jeśli przeanalizować teksty piosenek, współcześni raperzy mają te same podstawowe wiadomości we wszystkich swoich piosenkach?

Kiedy rap urodził się w 1980 roku był to protest nierówności, dający ludziom w getcie sposób wyrażania siebie. Był to wyraz kultury ulicznej. 

Ale w pewnym momencie ten nurt został porwany przez wytwórnie płytowe, które promują grupy chcące osiągnąć sukces, tak więc teraz rap jest o bogaceniu się za wszelką cenę, zabijając wrogów, żyjąc jak playboy, wybijaniu się i kulcie diabła.

Hasło Illuminati „My psujemy aby kontrolować” nie może być bardziej widoczne.

 Żródło: http://henrymakow.ca/

Za:http://kulisyrzeczywistosci.pl/muzyka/rap-i-bezwstydny-satanizm/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.