Rafał Gawroński o składaniu ofiar z ludzi przez judeo-satanistów w Polsce

Judeo-sataniści po sukcesach w zorganizowaniu I wojny światowej i obaleniu dwóch Cesarzy oraz jednego Cara postanowili iść za demonicznym upojeniem zwłaszcza po mordzie rytualnym na Rodzinie Carskiej i tak przypodobać się ich bogu, iż postanowili składać ofiary całopalne z ludzi w tym przypadku z Polaków w celu nie tyle powstania państwa Izrael co opanowania świata określanego obecnie również fałszywie jak w przypadku komunizmu czy faszyzmu Nowym Porządkiem Świata – NWO.

Całopalenie – ofiara całopalna; w Starym Testamencie symbolizuje znak łączności z Bogiem i zupełne Jemu posłuszeństwo. Wdzięczna wonność Panu (1 Moj 8:21). Ofiara ta całkowicie trawiona jest przez ogień. Całopalenie pierwotnie określane było terminem holokaust, a który obecnie symbolizuje biznes.

Dar ofiarny to symbol, którego znaczenie zależy od postawy ofiarującego. Ta postawa może wyrażać adorację i uwielbienie, dziękczynienie i prośbę, uznanie winy i pokutę. Ofiarę dokonuje się na miejscu spotkania z Bogiem judeo-satanistów, gdzie zostaje pokonany dystans, jaki powstał pomiędzy świętością Boga judeo-satanistów, a grzesznością człowieka i dzięki niej możliwa jest komunia pomiędzy Bogiem i dewiantem. Przez ofiarę judeo-satanista wchodzi w sferę świętości fałszywego Boga, co w ich mentalności określano znamiennym słowem hitqaddesz. Takim miejscem spotkania dzieci szatana ( Ew. Św.Jana 8: 44 ) z ich bogiem w czasie drugiej wojny światowej była Warszawa, a dokładnie KL Warschau. Warszawa to jedyne miasto na świecie gdzie praktycznie na każdej ulicy jest tablica upamiętniająca mordowanie Polaków ponieważ żydzi zakwaterowani zostali przecież w gettcie.

Jaka to była skala masowych ofiar całopalenia w Polsce niech świadczą o tym liczby egzekucji w których prawie nigdy nie wydawano ciał zmarłych rodzinie i zdecydowanej większości przypadków zwłoki trafiały na ołtarz ofiarny judeo-satanistów czyli na miejsce spotkania z ich Bogiem zgodnie z napisem na pasie « Gott mit uns ».

Źródło: https://rafzen.wordpress.com/2015/07/13/rafal-gawronski-o-skladaniu-ofiar-z-ludzi-przez-judeo-satanistow-w-polsce/

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *