Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Bergoglio i bracia rabini w Watykanie

Bergoglio i bracia rabini w Watykanie

a0,001

Bergoglio i bracia rabini w Watykanie. Chicagowscy rabini spotykają Bergoglio w Watykanie. Rabini z rejonu Chicago należący do „Jewish United Fund Rabbinic Action Committee Mission” spotkali się ze swoim bratem w wierze, i agentem synagogi szatana,  Bergoglio, w Watykanie w środę (22.01.2014) podczas cotygodniowego bergogliańskiego zgromadzenia na Placu Świętego Piotra. W strugach rzęsistego deszczu 19 rabinów zostało przeprowadzonych do specjalnej sekcji, zaraz obok podium brata w wierze Bergoglio, który powitał delegację rabinów na samym początku swojej paplaniny (nazywają to homilią). Potem trzech rabinów miało okazję pozdrowienia swojego brata w wierze Bergoglio. Byli to: rabin Matanky, prezydent Rabbinical Council of America i dziekan żydowskiej „uczelni” Ida Crown Jewish Academy, rabin Michael Weinberg, starszy rabin Temple Beth Israel w Skokie i rabin Carl Wolkin, starszy rabin Congregation Beth Shalom w Northbrook. „Pozdrowiłem papieża uściskiem dłoni i słowem „szalom” na które on odpowiedział, szeroko uśmiechając się,  „szalom”-powiedział Weinberg. Weinberg wręczył swojemu bratu w wierze talmudycznej list od neo-„kardynała” judeochrześcijańskiej sekty soborowej, brata George’a z Chicago, wraz z książką „A Legacy of Catholic-Jewish Dialogue: The Joseph Cardinal Bernardin Jerusalem Lectures (Liturgy Training Publications)” w której opisuje się serię wykładów żydowsko-judeochrześcijańskich (mowa o fałszywej sekcie podszywającej się pod Kościół Katolicki), które corocznie mają miejsce w Chicago a które są symbolem współpracy pomiędzy żydami chicagowskimi a krypto-żydami i żydomasonami, którzy opanowali, kiedyś katolicką, archidiecezję Chicago. Matanky wręczył bratu w wierze, Bergoglio, jarmułkę (żydowską myckę) w imieniu „uczelni” i „studentów” Ida Crown Jewish Academy, wraz z książką będącą zbiorem esejów rabina Aarona Lichtensteina, które są poświęcone jego synowi. Wolkin „pobłogosławił” Bergoglio. Opowiadał później: „Kiedy (Bergoglio) powiedział: „Módl się za mnie”, to był sygnał dla mnie. Powiedziałem (mu) jak bardzo jesteśmy zaszczyceni, że spędzamy z nim te chwile i wtedy pomodliłem się za niego mówiąc: „Y’varech’cha HaShem v’yishm’recha”, co znaczy „niechaj Bóg cię błogosławi i chroni cię”.

GREGORIUS kończąc tę informację zaczerpniętą ze strony internetowej członków synagogi szatana, w odruchu miłości bliźniego, pragnie przypomnieć judeochrześcijanom soborowym słowa Jezusa Chrystusa, skierowane głównie do żydów ale i także do żydofilów-mamonistów, żydofilów-lemingów i koszernych „tradycjonalistów” (zwłaszcza z „bractwa świętego pica x”):

„Rzekł im więc Jezus: Gdyby Bóg był ojcem waszym, to byście mię pewnie miłowali; albowiem ja z Boga wyszedłem, i przyszedłem; nie od siebie bowiem przyszedłem, ale on mię posłał. Czemu mowy mojej nie rozumiecie? Gdyż nie możecie słuchać mowy mojej. Wy z ojca diabła jesteście i pożądania ojca waszego czynić chcecie. On był zabójcą od początku i w prawdzie się nie ostał, bo nie ma w nim prawdy; gdy kłamstwo mówi, z własnego mówi, gdyż kłamcą jest, i ojcem jego. (Ewangelia Świętego Jana 8:42-44)

Na podstawie: http://www.juf.org/news/local.aspx?id=425645

Data publikacji: 23.01.2014

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.