Strona główna > NWO > Rabin przyznaje się do ssania 25 tysięcy niemowlęcych penisów- „To radosna okazja” mówi

Rabin przyznaje się do ssania 25 tysięcy niemowlęcych penisów- „To radosna okazja” mówi


Komentarz: Po zdjęcia zamieszczone w oryginalnej wersji materiału a obrazujące żydowski rytuał obrzezania zapraszamy do źródła informacji i ostrzegamy Czytelników/Czytelniczki o słabych nerwach przed ich oglądaniem.

Szkoda, że dźwięk na tym wideo poniżej jest wyłączony. Inaczej moglibyśmy usłyszeć niemowlęcy krzyk podczas gdy zboczony mohel wysysa krew z jego okaleczonego penisa.

a

Jak wiele dzieci musi umrzeć albo skończyć ze śmiercią mózgu, zanim ludzie zaczną naprawdę rozumieć, jakim złem jest judaizm? TO JEST SATANIZM, LUDZIE! TO ZŁO!

Artykuł źródłowy: [tutaj]

Uważam to za szokujące:

Mohel [osoba wykonująca obrzezanie w żydowskim rytuale- tłum.], A. Rohmi Cohn, powiedział, że wykonał więcej jak 25 tysięcy obrzezań, na dzieciach i dorosłych, w mieście Nowy York i innych w ciągu przeszło 40 minionych lat. Kiedy obrzezuje niemowlę, powiedział, niemal zawsze nakłada swoje usta na niemowlęcego penisa, aby wyssać krew z rany, jako część starożytnego rytuału obrzezania, znanym w języku hebrajskim jako metzitzah b’peh.. Obrzezanie, dodał, „jest radosną okazją- nic w nim traumatycznego”.

Co za podła rasa!

Oto żydowska święta praktyka „metzitzah b’peh”:

Najpierw genitalia męskiego noworodka są nacinane…

Później rabin wysysa kres z okaleczonego penisa.

Znaczna liczba dzieci została zarażona opryszczką podczas rytuału ssania penisa. W wielu przypadkach doprowadziło to do uszkodzeń mózgu, a nawet śmierci.

Suplement: materiał wideo [w języku angielskim]

Opinia: wiele słów ciśnie się na język, ale dla normalnego człowieka to nie do ogarnięcia. Jak bardzo trzeba mieć tą ideologią (bo jeśli to religia, to szatańska) zryty mózg, żeby pozwalać na robienie takiej obrzydliwości swojemu dziecku (i jeszcze mieć tupet go bronić, a wręcz niekiedy wychwalać)… BRAK MI SŁÓW…

Źródło: http://www.destroyzionism.com/2013/07/25/rabbi-a-romi-cohn-has-sucked-25000-baby-penises-its-a-joyous-occasion/


4 thoughts on “Rabin przyznaje się do ssania 25 tysięcy niemowlęcych penisów- „To radosna okazja” mówi

 1. Ale polewanie woda na chrzcie też do najzdrowszych rytuałów nie należy. Nie dość, że dziecko i rodzice w stresie, to zdarza się, że dziecko po prostu się przeziębi w zimnym kościele. Obrzezanie jest wpisane w kulturę semicką i nic nam, katolikom do tego. Jak oglądamy pornosy z obrzezanym i członkami, to nam to nie przeszkadza? Ba! Ale jaki oral!

   1. Rodzaju 17:9
    I Bóg rzekł jeszcze do Abrahama: „Ty zaś masz zachowywać moje przymierze, ty i twoi potomkowie po tobie według ich pokoleń. 10 To jest moje przymierze, które będziecie zachowywać, między mną a wami, jak również twoim potomstwem po tobie: Każdy mężczyzna spośród was ma się dać obrzezać. 11 I dacie obrzezać ciało waszych napletków, i będzie to służyć za znak przymierza między mną a wami. 12 I każdy wasz potomek męski mający osiem dni ma zostać obrzezany…

    Łukasza 2:21
    Kiedy się dopełniło osiem dni, żeby go obrzezano, nadała mu też imię Jezus (…).

    W I wieku ten obowiązek został zdjęty ponieważ Mesjasz – Jezus Chrystus oddając swoje życie – wypełnił Prawo!

    1 Koryntian 7:18
    „Został ktoś powołany, będąc obrzezanym? Niech się nie staje nieobrzezanym. Został ktoś powołany w nieobrzezaniu? Niech się nie daje obrzezać”.

    Galatow 5:6
    „Bo jeśli chodzi o Chrystusa Jezusa, to ani obrzezanie nie ma żadnej wartości, ani nieobrzezanie, tylko wiara działająca przez miłość”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *