Strona główna > Bez kategorii > Rabin Effrati z zadowoleniem patrzy na islamizację chrześcijańskiej Europy.

Rabin Effrati z zadowoleniem patrzy na islamizację chrześcijańskiej Europy.

Na podstawie: http://www.contre-info.com/le-rabbin-effrati-se-rejouit-de-lislamisation-de-leurope-chretienne

Data publikacji: 13.11.2012

Tłum. GREGORIUS

Rabin osiedla Efrat na Zachodnim Brzegu (West Bank) odpowiedział izraelskiemu studentowi, zmartwionemu hidżabem mera Bośni, w sposób zaskakujący a mianowicie zachęcił on żydów do radości z faktu islamizacji Zachodu! Najpierw rozwinął moralny punkt widzenia: „Żydzi powinni cieszyć się, że chrześcijańska Europa traci swoją tożsamość co jest karą za to co czyniła przez wieki, kiedy tam mieszkaliśmy będąc na wygnaniu (…) My nigdy nie wybaczymy chrześcijanom w Europie, którzy dokonali rzezi milionów naszych dzieci, naszych kobiet i naszych starców. Nie tylko w ostatnim holocauście ale przez wiele wieków w sposób systematyczny, który jest charakterystyczny dla wszystkich odłamów obłudnego chrześcijaństwa”.

„Teraz”- mówi rabin- „Europa traci swoją tożsamość na rzecz innych ludzi i innej religii i nie będzie żadnych śladów ani żadnych ocalonych nieczystego chrześcijaństwa, które przelało taką ilość krwi, że nie będzie w stanie odpokutować”.

Następnie rabin rozwija perspektywę teologiczną: chrześcijaństwo jest, według niego, „balwochwalstwem” podczas gdy islam jest tylko „religią, która błądzi w swoich orzeczeniach dotyczących swoich proroków, ale jest stosunkowo uczciwą”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.