Strona główna > Świat > Rabin Bentzi Gopstein: Wszystkie kościoły powinno się spalić

Rabin Bentzi Gopstein: Wszystkie kościoły powinno się spalić

Uwaga: Artykuł jest po francusku, link poniżej. Tutaj przetłumaczyliśmy pierwsze akapity.

„Rabin Ben-Zion Gopstein jest wyznawcą rabina Meiar Kahane, założyciela terrorystycznej grupy ADL. Przewodzi grupie Lehava (LeMeniat Hitbolelut B’eretz HaKodesh, dla zapobiegania asymilacji na Ziemi Świętej), grupy wplątanej w wiele zbrodni i przestępstw, ale chronionej przez rząd.

W kontekście narastających ataków na kościoły, zapytano go w piątek podczas debaty o bałwochwalstwie. Zapytany czy sympatyzował z pożarami kościołów, odpowiedział cytując Mosesa Maimonidesa:

Oczywiście… czy Maimonides prosił o ich niszczenie, tak czy nie? Bałwochwalstwo musi być niszczone„.

[Moses Maimonides] to żydowski ekstremista, uważany za „drugiego Mojżesza judaizmu”. Do Hiszpanii przybył w samochodach arabskiego najeźdźcy, zbezcześcił ziemię Europy zanim zaczął szerzyć swoje kłamstwa i obelgi w Afryce północnej.

Bentzi Gophstein powiedział, że był gotów pójść do więzienia na 50 lat gdyby popełnił taką zbrodnię. W ten sposób zgadza się z  'halakha', żydowskim prawem zawierającym w sobie całą anty-chrześcijańską, anty-europejską nienawiść bogobójczego narodu.

https://jeune-nation.com/actualite/actu-internationale/21515-faut-il-bruler-les-eglises-bien-sur-repond-le-rabbin-bentzi-gopstein.html?fbclid=IwAR1T8eeh9e1tnMPHKAHs9zuFqR4BhSnAPvoJITLdf6ScmNLnd0ziypjh5bg

Rabbi Bentzi Gopstein: “All Churches Should Be Burned Down”

TUT Editor

One thought on “Rabin Bentzi Gopstein: Wszystkie kościoły powinno się spalić

  1. Coś im się, tym rabinom półgłówczynom, siewcom nienawiści (ona od nich wyszła) pop…ło. To wszystkie synagogi powinny się spalić, te miejsca nienawiści do Ludzi, w których gibają się pejsate zwierzęta udające bożków jakichś.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.