Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Judeosatanista Bergoglio wezwał katolików do akceptacji grzechu śmiertelnego

Judeosatanista Bergoglio wezwał katolików do akceptacji grzechu śmiertelnego

UWAGA! Przedstawiony poniżej artykuł, pochodzący z rosyjskiego portalu prawosławnego, a przedstawiający absolutny upadek Watykanu, niestety używa błędnych określeń w rodzaju „papież”, „katolicyzm”, itd., traktując powstałą nową judeochrześcijańską sektę soborową, będącą częścią NWO a nie mającą nic wspólnego z Jezusem Chrystusem i Jego nauczaniem, jako Kościół Katolicki. Kościół Katolicki pozostaje już jedynie w katakumbach, w przenośni i dosłownie, a organizacja, która podaje się za Kościół Katolicki jest w istocie Antykościołem, narzędziem zwodzenia i tumanienia mas nominalnych katolików. Trzeba ten fakt wziąć pod uwagę czytając poniższy artykuł.

ad2ZAŚLUBINY Z PIEKŁEM

„RZYM UTRACI WIARĘ I STANIE SIĘ SIEDZIBĄ ANTYCHRYSTA”

NADZWYCZAJNY SYNOD W SPRAWIE RODZINY

Synod mówi, że sodomici mają pewną rolę do odegrania na Soborze Watykańskim III. Marran Bergoglio wita serdecznie w swojej sekcie NWO wszystkich homoseksualistów, lesbijki, sodomitów, pedofili i transseksualistów.

PAMIĘTAJCIE O SODOMIE I GOMORZE !!!

——————————————————————————————————————————————–

Papież wezwał katolików do akceptacji grzechu śmiertelnego.

Wraz z wyborem papieża Franciszka, Watykan coraz bardziej stacza się w kierunku uznania sodomii, chociaż po jezuicku maskuje ten fakt słowami o „niezmienności doktryny katolickiej dotyczącej rodziny i małżeństwa”.

I oto już: „Homoseksualiści mają talenty i zalety, które oni mogą zaoferować chrześcijańskiej wspólnocie: czy gotowi jesteśmy przyjąć tych ludzi i zapewnić im miejsce w naszej społeczności? Oni często dążą do Kościoła, pragnąc ujrzeć w nim gościnny dom” – mówi się w tekście dokumentu „Relatio ante desceptationem”, przygotowanego po tygodniu obrad Synodu w którym udział wzięło 200 biskupów.

Koszerny Frank Sodomczyk
Koszerny Frank Sodomczyk

„Czy naprawdę nasze wspólnoty nie są zdolne udowodnić, że uznanie i ocena swojej seksualnej orientacji, nie wyrządzi szkody katolickiej doktrynie o rodzinie i małżeństwie?”

„Ministry of New Road” – czołowa amerykańska grupa katolicka występująca w „obronie praw sodomitów”, a mówiąc otwarcie, występująca o duchowe usprawiedliwienie jednego z grzechów śmiertelnych, nazwała ten dokument „ważnym krokiem naprzód”, chwaląc go za to, że jest on pozbawiony „najwyższej posępności i przygnębiającej apokaliptycznej zgrozy”. Mająca swoją siedzibę w Londynie „katolicka grupa na rzecz praw pederastów”, QUEST, nazwała przyjęty dokument „przełomem w uznaniu tego, że takie sojusze mają wewnętrzną dobroć i przedstawiają sobą cenny wkład we wspólne dobro”.

Jeden z nielicznych, który nie boi się podnieść głosu przeciwko występnej rozpuście w Gejropie to John Smeaton, współzałożyciel normalnej, „konserwatywnej” grupy „Głos rodziny”, słusznie rąbnął, że „ci, którzy kontrolują Synod, zdradzili rodziny katolickie na całym świecie”. Określił on ten dokument jako „jeden z najgorszych oficjalnych dokumentów wydanych w historii Kościoła Katolickiego”. Dokument Watykanu będzie podstawą dla drugiego tygodnia obrad katolickiego Synodu. Jego wyniki będą od tej chwili „programem” dla katolików we wszystkich krajach świata.

Jednym z zadań jest usunięcie z katolickich kazań potępięnia w stosunku do par sodomickich i unikanie w stosunku do nich takich wyrażeń jak „wewnętrzne nieuporządkowanie”, zwrotu, który był używany przez byłego papieża Benedykta XVI, kiedy był on jeszcze kardynałem Józefem Ratzingerem i zwierzchnikiem Kongregacji ds. Doktryny Wiary Watykanu. Jak pamiętamy, jego odejście wiązano niejako z naciskiem na Bank Watykański, jak i ze skandalami dotyczącymi kardynałów przyłapanych na sodomii. Te operacje zostały przeprowadzone przy aktywnym udziale ze strony globalistycznego, syjonistycznego lobby, którego siedziba znajduje się w Waszyngtonie.

Nauczę was kochać...i uśmiechać się!
Nauczę was kochać…i uśmiechać się!

W latach 1822-26 Rzym kilkoma aktami uzasadnił i usprawiedliwił lichwę. W 1848 roku po, zorganizowanej przez Rothschildów, rewolucji, Rzym wszedł z nimi w sojusz bankowy, dając im możliwość utworzenia „Banco di Roma” (Bank Centralny Włoch) a następnie banku „Santander”, który stał się „bankiem katolickim” głównie dla Hiszpanii i krajów latynoamerykańskich. W 1965 roku, za Pawła VI, na II Soborze Watykańskim rzymski „kościół” katolicki wydał Deklarację „Nostra Aetate”. Stwierdza się w niej, że śmierć Chrystusa nie wolno wiązać z całym narodem żydowskim, ani w przeszłości ani teraz.

Po tym wydarzeniu od Rzymu oderwała się znaczna część katolików-„tradycjonalistów”, którzy głównie weszli do Bractwa Św. Piusa X (SSPX). W kwietniu 1986 roku Jan Paweł II, jako pierwszy w historii ze wszystkich katolickich hierarchów, wszedł do rzymskiej synagogi nazywając tam żydów „starszymi braćmi w wierze”.

W dniu 18 stycznia 2008 roku mediolańska gazeta „Il Giornale” opublikowała informację o decyzji Benedykta XVI o „wycięciu” z tekstu modlitwy słów o żydach dotyczących ich „zaślepienia, aby wreszcie poznali światło prawdy, którym jest Chrystus, z ciemności swoich żeby zostali wybawieni” czyli słów o żydach odmawiających uznania Jezusa za zapowiedzianego Mesjasza.

W wersji tradycyjnej przyjętej na Soborze Trydenckim w XVI wieku a obowiązującej do 1962 roku i zmienionej dekretem papieża w czerwcu 2007 roku kiedy do tekstu „łacińskiej modlitwy” była włączona prośba za żydów do Boga.  Wiosną 2009 roku Benedykt XVI odbył podróż do Ziemi Świętej gdzie modlił się razem z judejami i oddawał cześć ich idolom.

Na licznych fotografiach papież jest uwieczniony na Górze Nebo gdzie w geście modlitewnym wyciąga ręce do wizerunku Nahashona, miedzianego węża, którego Mojżesz zrobił żydom na pustyni ażeby uchronić ich przed ukąszeniami żmij. Wiosną 2011 roku Benedykt XVI zdjął z żydów oskarżenie o ukrzyżowanie Jezusa Chrystusa, proponując „nowe rozumienie” znanych wersów 27 rozdziału Ewangelii Św. Mateusza.

Swoją wykładnię Ewangelii zwierzchnik „Kościoła Katolickiego” dał w książce „Jezus z Nazaretu: Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania”. Mowa jest o wydarzeniach opisanych przez Św. Mateusza Apostoła w 27 rozdziale, kiedy na pytanie, występującego w roli sędziego Piłata o to czy ukrzyżować Chrystusa czy Go wypuścić, zebrany tłum wrzeszczał: „Ukrzyżować!”. A odpowiadając wszystek lud, rzekł: „Krew jego na nas i na syny nasze” (Ewangelia Św. Mateusza 27:25). Na podstawie „odrzucenia dyskryminacji” Benedykt XVI uniewinnił ich z duchowego potępienia. Po czym został zdjęty ze swojego urzędu.

Na jego miejsce, z wykorzystaniem nacisku na kapitały Watykanu, został wybrany jezuita. Trzeba wiedzieć, że arcybiskup Jorge Mario Bergoglio (papież Franciszek ) ma niezwykle przyjacielskie stosunki z „liberalnym rabinem” Abramem Skorka i jest także współautorem , napisanej wspólnie z tym rabinem, książki-„dialogu”, opublikowanej w 2010 roku w języku hiszpańskim a zatytułowanej „Sobre el Cielo y la Tierra”. Symptomatyczna jest dwuznaczność tytułu ponieważ słowo „sobre” ma podwójne znaczenie a mianowicie „o” i „wyżej”. Okazuje się, że dialog „arcybiskupa”-jezuity z liberalnym rabinem jest „Wyżej Niebios i Ziemi” to znaczy jezuici i rabini są „wyżej Boga”.

Jednocześnie rabin Abram Skorka jest aktywnym propagatorem „małżeństw” sodomickich. Zasiadłszy na watykańskim tronie, Franciszek dzisiaj oświadcza, że 1,2 miliarda katolików powinno „rozwijać swój stosunek” do pederastii jako „ważną część formującej się globalizacji”. Jednocześnie ten chytry i podstępny jezuita bezpośrednio nie odrzuca „problemów moralnych” ale i nie potępia grzechu śmiertelnego maskując to słowami o tym, że „jeżeli człowiek jest gejem i szuka Boga i ma dobrą wolę to kim ja jestem żeby go osądzać?”.

Za: http://3rm.info/51832-papa-prizval-latinyan-smiritsya-so-smertnym-grehom-sodomiey.html

Data publikacji: 16.10.2014

Przekład: RX

One thought on “Judeosatanista Bergoglio wezwał katolików do akceptacji grzechu śmiertelnego

  1. Satanista-Asmodeusz najzłośliwszy Bergoglio to anty papież Józef Urbanowicz-Fudalej pogromca pedofilskiego Watykanu benedyktynów-SS Ratzingera i FSB Bergoglio zboczeńcy wyznawcy Lucyfera którym jest mgr chemii Wiesław WITEK ksywa DZIDZIA szpieg LWP=FSB=KGMO=MI6=STB=TW zamieszkały ul. Sanocka 9 m. 5 kolumna służy Układowi Okrągłego Stołu wszystkim TW i Mateuszowi Morawieckiemu-Murawiew bankster-zabójca-zaborca mojej kasy, stanowiska mojej żony ps. Malina gen. CBŚ-vice królewna Lechistanu – którą zgwałcił, pobił na tle rabunkowym z 4 terrorystami płk. POwojewski, ANIKIEJ, TW Bolek Wałęsa-Kohne NAVAL + potem inni – trzymali ją w burdelu Jorrgus – filmy w internecie na mojej stronie https://www.youtube.com !!!! Degeneraci CBŚP=lesbijki Sylwia Jarecka Mirga magdalena, bandyta GetBack Leszek Czarnecki KGB jeden z gwałcicieli Maliny łapówka M. Gersdorf. Oni do d

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.