Strona główna > Bez kategorii > Putlerowska władza okupacyjna stworzy bazę danych „ekstremistów”

Putlerowska władza okupacyjna stworzy bazę danych „ekstremistów”

Zdebilizowanym putinoidom polecamy. W Rosji już wszyscy Rosjanie tak powariowali, że swego „ukochanego” Wowana od Putlerów i katów wyzywają. Ale co tam wie te 150 milionów ludzi. Nasi rodzimi putlero-dupo-lizy wiedzą przecież lepiej. 

Źródło: http://3rm.info/28185-okkupacionnaya-vlast-sozdast-edinuyu-bazu-ekstremistov.html

Data publikacji: 7.09.2012

Tłum. RX

Smutek i melancholia. Ileż to ciężkiej pracy trzeba włożyć w pokonanie ruskich faszystów i zbudowanie świetlanej przyszłości narodu wybranego

Okupacyjny reżim eFeRji zakończył prace nad ambitnym dokumentem dotyczącym przedsięwzięć powodujących doskonalenie pracy organów ścigania w dziedzinie „zapobiegania konfliktom narodowościowym”. Została o tym poinformowana, przez informatora z kręgu gabinetu ministrów, gazeta „Izwiestia”. Organem opracowującym dokument było Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Tak więc, zgodnie z dokumentem, szerokie uprawnienia w dziedzinie „przeciwdziałania ekstremizmowi” zostaną nadane strukturom egzekucji prawa i organom ścigania, MWD i FSB. Na przykład w Rosji stworzona będzie jedna baza danych osobowych ludzi kiedykolwiek pociągniętych do odpowiedzialności z powodu „ekstremizmu”. Będzie to miało wpływ nawet na wybory w Rosji bo będzie nad nimi także roztoczona kontrola. Zgodnie z planami, policjanci i czekiści będą sprawować kontrolę nad działalnością nieformalnych stowarzyszeń młodzieżowych a także zbierać od urzędów państwowych sugestie co do „ograniczenia naboru i rekrutacji młodzieży do nieformalnych stowarzyszeń młodzieżowych o charakterze ekstremistycznym”.

Ciekawe, że putinowscy łapacze zamierzają kontrolować i proces wyborczy żeby przeciwdziałać „przenikaniu przedstawicieli stowarzyszeń ekstremistycznych” do organów władzy i samorządów, także i w trakcie kampanii wyborczych. Zestaw przedsięwzięć składa się z szerokiej gamy zadań dla organów siłowych. Będzie, na przykład, stworzona jedna elektroniczna baza danych o osobach pociągniętych do odpowiedzialności karnej lub administracyjnej za naruszenia prawa lub przestępstwa o charakterze „ekstremistycznym”.

Zajmie się tym MWD, FSB, Ministerstwo Sprawiedliwości, Prokuratura Generalna a także Federalna Służba Monitoringu Finansowego. Ale stworzenie bazy danych przewiduje się za trzy lata. Praca nad nią powinna rozpocząć się w przyszłym roku. Czekistowskich łapaczy także zobowiązano do przeprowadzania wspólnych kontroli działalności społecznych, religijnych i innych organizacji non-profit oraz do wzajemnej wymiany informacji o faktach „politycznego ekstremizmu”. Planuje się objąć kontrolą nawet próby rozpowszechniania „literatury ekstremistycznej”. Putinowscy czekiści i bezpieczniacy muszą także „zapewnić kontrolę operacyjną” nad „nastrojami ekstremistycznymi” członków upolitycznionych i religijnych organizacji oraz nieformalnych stowarzyszeń młodzieżowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.