Strona główna > Bez kategorii > Putlerowska tolerastia zadaje miażdżący cios

Putlerowska tolerastia zadaje miażdżący cios

Rosjanin oznacza ekstremizm. Prawosławny to superekstremizm!!!

Źródło: http://rus-vopros.livejournal.com/2306075.html

Za: http://3rm.info/26915-okazyvaetsya-ne-tolko-byt-russkim-eto-ekstremizm-no-byt-pravoslavnym-ekstremizm-esche-bolshiy.html

Data publikacji: 3.08.2012

Tłum. RX

Niewiarygodne doniesienie (http://agafa-angel.livejournal.com/65377.html) w którym można przeczytać materiały ekspertyzy w której nazywanie prawosławia prawdziwą religią potraktowano jako „ekstremizm”.

Link pod którym można przeczytać materiały: http://vladrons.com/wp-content/uploads/2010/05/Expert.rar

Rozpowszechnianie takich materiałów poniża inne religie w Federacji Rosyjskiej i jest działaniem podlegającym ściganiu i karaniu. Alieksiej Kutało za rozpowszechnianie takich materiałów już siedzi w więzieniu zaś jego żona i szef RONS są poszukiwani.

Niewiarygodne to ale taka jest prawda. W Federacji Rosyjskiej za propagowanie prawosławia jako prawdziwej religii można trafić do więzienia (nasz wierny Alieksiej Kutało z tego właśnie powodu już tam jest). Nawet nie tylko prawosławia ale i po prostu chrześcijaństwa nie wolno wywyższać, powiedzmy, ponad judaizm lub islam, w Federacji Rosyjskiej jest to przestępstwo. Jeśli ta tendencja będzie trwała to Rosjanom wkrótce zabronią uważać swoje żony za najpiękniejsze a dzieci za najzdolniejsze. Bo jak się okazuje jest to dyskryminacja.

 

Chciałoby się postawić pytanie (nie, nie żydowskim lizodupom to znaczy żydowskim, pieniężnym prostytutkom pracującym tutaj i nie szczędzącym wysiłków a nazywających się „specsłużbami Rosji” bo tym akurat pytaniem nie są oni zainteresowani) od kiedy w Rosji prawosławie jest „ekstremizmem”?!!! Kto podpowie?…

w ofierze internacjonalizmu!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.