Strona główna > Bez kategorii > Putin i Sierdiukow 10-krotnie redukują wielkość zapasów amunicyjnych Rosji

Putin i Sierdiukow 10-krotnie redukują wielkość zapasów amunicyjnych Rosji

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id14605.html

Data publikacji: 24.10.2012

Tłum. RX

Okręt ROSJA a na nim dowódcy. Zmień kurs, kapitanie! Latarnia nam sygnalizuje!

Ministerstwo Obrony Federacji Rosyjskiej przystępuje, na rozkaz prezydenta Putina, do 10-krotnego zmniejszenia magazynów zapasów amunicyjnych razem ze znajdującą się w nich amunicją. Ministerstwo Obrony Rosji zamierza zredukować ilość magazynów różnorodnej amunicji o 10 razy. Informuje o tym fakcie, według „RIA Novosti”, wiceminister Obrony Rosji, generał armii Dmitrij Bułhakow. Według Bułhakowa część składowisk i magazynów amunicyjnych jest już zlikwidowana a z pozostałych są już wywiezione najbardziej niebezpieczne rodzaje amunicji. Oprócz tego do 2015 roku planuje się całkowite zlikwidowanie wszystkich otwartych (placowych) stanowisk amunicyjnych i składowisk.

W ciągu ostatnich kilku lat w Rosji wzmogła się częstotliwość przypadków likwidacji amunicji w magazynach Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej za pomocą pożarów.

Od 9 października 2012 roku na donguzskim poligonie, położonym w niedalekiej odległości od Orienburga, miał miejsce pożar. Z powodu ognia, według oficjalnej wersji, wywołanego przez niedogaszony papieros, zaczęły się spontaniczne wybuchy amunicji przeznaczonej do utylizacji. W opinii anonimowych specjalistów z Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej, likwidacja zapasów amunicyjnych za pomocą wywoływania pożarów jest najbardziej skutecznym sposobem zmniejszania arsenałów Rosji ażeby nie dostały się one w ręce narodu rosyjskiego.

Agent Departamentu Stanu USA, żyd Szełomow (aka Putin)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.