Strona główna > Rosja > Putinowskie straszenie nazizmem

Putinowskie straszenie nazizmem

Putin nigdPutin - Wiadomości Polska Świat - Wolna Polskay nie odejdzie od władzy. Będzie się jej trzymał zębami i pazurami. Każdego kto zagrozi jego tronowi będzie niszczył wszelkimi metodami i środkami. On w ogóle nie widzi tego i nie mówi o tym, że ludzie mają prawo posiadać taką władzę jakiej pragną. Putin teraz decyduje za całą Rosję co jest dobre a co złe. Uważa siebie za nie gorszego od cara.

Nie ma znaczenia, że w tym przypadku odpowiadał on komuniście, który jest z tej samej drużyny niszczycieli rosyjskiej Ojczyzny (z wcześniejszego rozdania) ale istotne jest to, że „galernik” Putin oświadczył, że jeżeli nie on i jego sfora złodziei i zwyrodnialców to u władzy w Rosji mogą być tylko naziści. Putin boi się utraty władzy ponieważ rozumie, że wtedy nieuchronnie trzeba będzie odpowiedzieć za wszystkie przestępstwa, które on i jego kolesie, popełnili.

Ale tak jak nie można uniknąć śmierci i Sądu Ostatecznego tak nie można i uciec przed odpowiedzialnością, za popełnione na ziemi rosyjskiej, bezprawia. Panie, uratuj Ruś i naród ruski, wybaw nas od strasznego jarzma żydowskiego, które Bóg dopuścił za nasze straszne grzechy! Przebacz nam Panie i zmiłuj się nad nami!

———————————————————————————————————————————————

Komuniście ze Swierdłowska, Alieksandrowi Iwacziewowi, udało się dokołatać do prezydenta Władimira Putina. Iwacziew, jako pierwszy, zadał pytanie szefowi państwa podczas spotkania z uczestnikami forum obywatelskiego w młodzieżowym obozie „Sieligier”. „Panie prezydencie…”- rozpoczął Iwacziew odziany w czerwień. Putin natychmiast mu przerwał, mówiąc: „Przedstawiciel partii komunistycznej zwraca się i mówi „panie” a trzeba mówić „towarzyszu””.

W końcu Iwacziew zadał jednak pytanie prezydentowi, które dotyczyło dymisji rządu Federacji Rosyjskiej i stosunku Putina do tej sprawy. Na początku Putin przytoczył różne wskaźniki gospodarcze charakteryzujące działalność gabinetu ministrów. Następnie prezydent oświadczył: „Zajmowanie się potępianiem w czambuł rządu, zajmowanie się tym żeby poddawać w wątpliwość każde jego działanie, byłoby niewłaściwe. Wy wszyscy jesteście młodymi ludźmi, wykształconymi i nie możecie nie wiedzieć, że w czasie Republiki Weimarskiej w Niemczech przez 14 lat zmieniło się ponad 20 rządów.

Do czego to doprowadziło to wszyscy dobrze wiedzą. Koniec końców, naziści wykorzystali chaos i niezadowolenie ludzi i doszli do władzy. Nam taki obrót wydarzeń nie jest potrzebny”- podsumował prezydent.

(Od Redakcji www.3rm.info- przy obecnym kremlowskim reżimie i rządzie, naziści nie są potrzebni, ponieważ naziści podczas II Wojny Światowej mniej wyrządzili Rosji szkód niż jelcyno-putinowski reżim. W rzeczywistości wszystkie plany Hitlera i Dullesa są zrealizowane, nawet z naddatkiem. )

Następnie Putin pochwalił partię komunistyczną i podkreślił z uznaniem jej wytrwałość. „Gdybyście mnie teraz zapytali czy byłbym za dymisją rządu to powiedziałbym „nie””- stwierdził Putin.

 Za: http://3rm.info/37606-putin-bredit-chto-esli-on-raspustit-kabinet-medvedeva-to-k-vlasti-pridut-nacisty.html

Data publikacji: 5.08.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.