Putinowskie plemię bogobójców tyranizuje Rosjan

Pooglądajcie sobie tego, jeszcze, gubernatora obwodu orłowskiego. Śmierć wielodzietnej matki w kolejce oczekiwania na mieszkanie.

To właśnie Putin mianuje osobiście gubernatorów obwodów Rosji. Popatrzcie na te twarze, posłuchajcie co mówią. Komu „słoneczko Rosji” oddało Ruś?! Wrogom Chrystusa, Cerkwi Prawosławnej i ludy rosyjskiego! Obyś pokarał go Panie!

aaa

————————————————————————————————————————-

Komitet Śledczy Rosji zażądał od gubernatora obwodu orłowskiego podjęcia działań i zapewnienia rodzinie mieszkania. W obwodzie orłowskim wszczęto dochodzenie karne w sprawie o zaniedbania po śmierci matki wielu dzieci.

Powodem weryfikacji i późniejszego wszczęcia sprawy karnej był reportaż telewizji NTV, w którym poinformowano, że urzędnicy od 2010 roku nie mogą zapewnić rodzinie, w której dorasta dziecko z zaburzeniami rozwojowymi, normalnego mieszkania.

Autorzy reportażu zasugerowali, że do śmierci matki doprowadziły działania urzędników, którzy obojętnie odnosili się do faktu, że kobieta stuka do drzwi różnych biurokratycznych instancji próbując uzyskać lokal mieszkalny.

W Komitecie Śledczym Rosji zostaną ocenione działania urzędników. Ponadto Komitet Śledczy Rosji zażądał od szefa obwodu orłowskiego, Wadima Potomskiego, podjęcia działań przywracających prawa rodziny w kwestii uzyskania lokalu mieszkalnego.

a1

„Jak Rosjanin z Rosjaninem”, sami swoi.

a11

Chazar Potomski nie może jednak zrezygnować z wizerunków swoich wybitnych ziomków, Rufina (tzw. Dzierżyński), Szełomowa (tzw. Putin) i Blanka (tzw. Lenin).

a,a

Ferajna geszefciarsko szwargocze o metodach okradania Rosjan.

aa

Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Za: http://3rm.info/main/66728-putinskoe-plemya-bogoubiyc-tiranit-russkiy-narod-posmotrite-na-etogo-orlovskogo-taki-gubernatora-smert-mnogodetnoy-materi-v-ocheredi-na-zhile-video.html

Data publikacji: 20.03.2017

Nadesłał Borys

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *