Strona główna > Rosja > Putinowska Rosja – Bardak, złodziejstwo, oszustwo na państwowym poziomie

Putinowska Rosja – Bardak, złodziejstwo, oszustwo na państwowym poziomie

Konkretny przykład putinowskiej Rosji czyli bardak, złodziejstwo i oszustwo na poziomie państwowym. Na tym konkretnym przykładzie świetnie widać, że w Rosji przez wszystkie putinowskie lata rozrastała się wyłącznie pasożytnicza, przestępcza „pleśń”. Wszyscy przyjaciele-oligarchowie prezydenta są praktycznie co do jednego złodziejami i skorumpowanymi osobami.

aa

Jak widać na tym video to w kraju nie ma absolutnie żadnej kontroli i rozliczania celowych środków budżetowych. Całymi latami i dziesięcioleciami wszyscy ci państwowo-złodziejscy „szabrownicy” grabią Rosję i jej naród. A prezydent kraju siedzi w fotelu uśmiechając się, żartując i szydząc w odpowiedzi na przytaczane fakty tworzonego w kraju, przez lata i dziesięciolecia, chaosu i bezprawia.

On powinien pod ziemię ze wstydu się zapaść za swoją bezwartościową pracę. A przecież taka opłakana i katastrofalna sytuacja w kraju jest wszędzie i we wszystkim. Ale po nim spływa to jak woda po kaczce!

Rosjanie, ocknijcie się w końcu z tego umysłowego zamroczenia, przestańcie oglądać tele-zombilator, zrozumcie, że krajem kieruje nie „ojciec narodu” i nie prawosławny, bogobojny człowiek ale typowy przedstawiciel obcoplemiennego i innowierczego oligarchatu grabiącego i unicestwiającego Rosję i naród rosyjski.

Nie bierzcie udziału w tej ich oszukańczej, załganej i bezbożnej grze, w tak zwanych demokratycznych wyborach. Tym oszustom i aferzystom potrzebne są nie wasze głosy ale potrzeba jest TYLKO WASZA OBECNOŚĆ (frekwencja)! Liczbę głosów oni wyliczą „słońcolicemu”, albo jego figurantowi, taką jaka im tylko będzie potrzeba.

Ale oni potrzebują waszego stawiennictwa, waszej obecności na wyborach żeby pokazać swoją legitymację do rządzenia: „Większość narodu przyszło na wybory i wybrało nas. To oznacza, że jesteśmy legalną i uprawnioną władzą!”.

KTO MA ROZUM NIECH ROZUMIE!

UWAGA! Zaleca się włączenie tlumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Za: http://3rm.info/main/66269-putinskaya-rossiya-bardak-vorovstvo-moshennichestvo-na-gosudarstvennom-urovne-konkretnyy-primer-video.html

Data publikacji: 13.02.2017

Tłumaczenie Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *