Strona główna > Bez kategorii > Putinowska eFeRja: Potentat Mielniczienko odpoczął na swoim 120 metrowym jachcie w Tajlandii

Putinowska eFeRja: Potentat Mielniczienko odpoczął na swoim 120 metrowym jachcie w Tajlandii

Źródło: http://shturmnovosti.com/view.php?id=33486

Data publikacji:8.02.2012

Tłum.RX

Phuket, 8 luty 2012 („Nowyj Region”, Wasilissa Jegorowa)

Właściciel rosyjskiej firmy „Jewrochim”, Andrzej Mielniczienko i i jego żona Aleksandra spędzili ponoworoczne kanikuły w Tajlandii na swoim luksusowym jachcie, donosi „LifeNews”. Ekskluzywny, 120 metrowy statek o wartości 300 milionów dolarów zakotwiczył u wysp Phuket w końcu stycznia. Rosyjski oligarcha i jego małżonka odwiedzili kurort Naka Island, jednakże zanim vipowskie osobistości zeszły na ląd to osobisty kucharz Mielniczienki poszedł jako pierwszy na ląd wypróbować różnych dań oferowanych przez restauracje. „Spędzili oni na plaży około godziny ponieważ zaczynał się odpływ a małżonka Mielniczienki była zaniepokojona, że nie zdąży wrócić na czas na pokład jachtu”– powiedział pracownik kurortu. Miliarder przypłynął do Tajlandii z Europy na swoim jachcie „A”, nazwanym tak na cześć małżonki. W rejsie trzeba było jeden raz tankować paliwo, którego wartość dla statku wynosi 1 milion dolarów. Statek posiada dwa baseny, lotnisko śmigłowcowe i nawet garaż. Projekt jachtu „A” wykonał sławny artysta-malarz Philippe Starck. Wiadomym jest, że z powrotem do Europy Mielniczienko z żoną poleci swoim prywatnym samolotem.

Projekt zewnętrzny jachtu opracował sławny artysta-malarz Philippe Starck.

Wiadomość z tego samego dnia i źródła

Źródło: http://shturmnovosti.com/view.php?id=33492

Data publikacji: 8.02.2012

Tłum. RX

Wartość życia rosyjskiej staruszki wynosi 83 ruble!!!

Pod miastem Kostroma staruszka zamarzła żywcem kiedy „rossijańskie” judeopachołki putinowskiego reżimu odłączyły jej dopływ energii elektrycznej z powodu długu w wysokości 83 rubli (około 8,30 złotych).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.