Strona główna > Rosja > Putina przygotowują na cara! Wyborów więcej już nie będzie!

Putina przygotowują na cara! Wyborów więcej już nie będzie!

Od Redakcji portalu www.3rm.info : Drodzy w Chrystusie bracia i siostry ! Żirinowski to nie tylko klaun i błazen za jakiego wielu go uważa. On jest żydomasonem wysokiego stopnia wtajemniczenia, który posiada dostęp do konfidencjonalnych informacji dotyczących planów światowego, antychrystusowego rządu. Przypomnijcie sobie jego liczne „proroctwa” i prognozy z minionych lat. Praktycznie rzecz biorąc one wszystkie spełniły się z oszałamiającą precyzją. Ma on pozwolenie na „wygadywanie się” co do przyszłych wydarzeń w celu poinformowania o nich światową elitę i pachołków Antychrysta z jej środowiska.

Niewątpliwie i teraz Żirinowski wieści to co jest mu wiadome z wiarygodnych źródeł. On już wcześniej wielokrotnie wskazywał na Putina jako najwyższego władcę. Ale dzisiaj on otwarcie już oświadczył, że Putin to nie tylko przyszły car Rosji ale i całego świata, całej planety. Fakt ten jeszcze raz potwierdza nasze wcześniejsze przypuszczenia co do tego, że kreml przygotowuje Putina do roli cara. Pachołki Antychrysta mają to wpisane w ich najbliższe plany i będą oni to realizować.

Gdyby nie pewne proroctwa to można by w ogóle uważać, że gorąco kochający żydów Putin jest w istocie Antychrystem (i wtedy logicznym jest, że „łże-patriarcha” Cyryl jest jego zwiastunem) na którego czeka z wytęsknieniem plemię bogobójców przygotowujące w najbliższym czasie zniszczenie meczetu Al.-Aksa na Wzgórzu Świątynnym w Jerozolimie i zbudowanie Trzeciej Świątyni w której będą oni koronować syna diabła (na zdjęciu powyżej członek Rosyjskiego Kongresu Żydowskiego, Giennadij Chazanow, darowuje Putinowi carską koronę).

Uważni analitycy dostrzegają bardzo wiele zbiegów okoliczności dotyczących cech Antychrysta i wielbionego przez wszystkich i wszędzie w świecie Putina. Tylko przypatrzcie się jak on na czele całej planety wprowadza w Rosji wszystkie antychrystowe technologie, które są nieodzowne do zbudowania totalnego elektronicznego obozu koncentracyjnego.  

Bracia i siostry ! Zwróćcie uwagę na odpowiedź Żirinowskiego na pytanie dziennikarza o udział prezydenta w przyszłych wyborach. Odpowiedział on bezpośrednio i wyraźnie: „Następnych wyborów nie będzie ponieważ przeprowadzamy się do Brukseli !”. W ten sposób Żirinowski bezpośrednio wskazał na to, że Putin będzie ustanowiony dożywotnim władcą Rosji. Obyś pokarał ich Panie! Nic im się z tych planów nie uda! Na Rusi będzie pomazaniec Boży, Ruski Car a nie pachołek Antychrysta (antychryst) Putin. Chwała Bogu za wszystko! Amen! 

P.S. – Bracia i siostry! Z powodu fali krytyki i potępień pod adresem chłopca Wiaczesława Cziebarkulskiego zaczęliśmy rzadziej publikować materiały na jego temat ażeby ludzie nie wpadali w grzech. Ale zwróćcie uwagę na jego proroctwo dotyczące przenosin kierownictwa Rosji do Europy. Kto mógły o tym wcześniej pomyśleć?! Dlaczego się przeprowadzi, po co, itd. A tutaj Żirinowski mówi o tym jasno i otwarcie! Ci którzy mają rozum niech rozumieją!

UWAGA! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: http://3rm.info/main/70788-putina-gotovyat-v-cari-vyborov-bolshe-ne-budet-bratya-i-sestry-otkroyte-zhe-glaza-video.html

Data publikacji: 23.03.2018

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *