Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Putin i Trump postępują zgodnie z instrukcją „Czasów Ostatecznych”?

Putin i Trump postępują zgodnie z instrukcją „Czasów Ostatecznych”?

Badacz David Livingstone wierzy, że plan Iluminatów polega na wypełnieniu instrukcji z Objawień św. Jana, ponieważ doskonale wiedzą oni, że jest to księga kabalistyczna. Mówił tak też Albert Pike, również o tym, że jej wypełnienie jest w istocie ich własną Wielką Pracą.

Livingstone: „Ponieważ chaos poprzedza Czasy Ostateczne, muszą chaos sprowadzić, aby przyśpieszyć nadejście Mesjasza.„

Zarówno Trump jak i Putin otoczeni są przez członków Chabadu, kryminalistycznej, żydowskiej sekty apokaliptycznej. Jak mówił Herzl, antysemici są najlepszymi przyjaciółmi syjonistów, dlatego aby osiągnąć swoje cele zajmują się również rekrutowaniem ludzi ze skrajnej prawicy. Putina po to, by zmniejszać wpływ NATO w Europie, zaś Trumpa aby uzyskać za jego pomocą głosy i poparcie białych wyborców.

To rosyjska mafia, ściśle powiązana z Chabad-Lubawiczerami, była zaangażowana w rozpowszechnianie fałszywych wiadomości wśród społeczności teorii spiskowych i środowiska alt-prawicowego stojącego za Trumpem. Jedyną rzeczą na której im zależało, nie była to biała tożsamość, Ameryka czy Rosja, ale Izrael.

Chabad wychwala teraz zarówno Putina jak Trumpa, uważając jednego z nich za potencjalnego mesjasza.”

Livingstone objaśnia scenariusz czasów ostatecznych:

„Wszystko kręci się wokół Trzeciej Świątyni. Świątynia Salomona została zniszczona przez Babilończyków, później odbudowana, następnie zniszczona przez Rzymian w 70 n.e. Tak więc celem od samego początku było odbudowanie Świątyni. Dlatego jest ona głównym symbolem masonerii. Masoni-murarze mają odbudować Świątynię. Zarówno symbolicznie, jak i dosłownie.

Gdy powróci mesjasz, ma on odbudować Trzecią Świątynię. Żydzi ortodoksyjni nie wierzą w możliwość przyśpieszenia tego procesu, wierzą natomiast, że mesjasz musi być obecny aby wszystko mogło się wypełnić. Chabad oraz inni radykalni i religijni syjoniści wierzą natomiast, że trzeba to zrobić teraz. Problem polega na tym, że Trzecią Świątynię trzeba postawić na Wzgórzu Świątynnym, gdzie stoi obecnie meczet Al-Aksa.

Dlatego planują wykorzystać ewangelicznych „chrześcijańskich syjonistów”, oraz radykalnych muzułmanów w rodzaju np. ISIS, czyli grupy o diametralnie różnych interpretacjach wydarzeń Czasów Ostatecznych. Obie grupy wierzą jednak w to, że zakończą się one ich wzajemną konfrontacją na terenie Izraela, i będzie to adwent Mesjasza. Obie grupy wierzą, że Mesjasz stanie po ich stronie.

Ci ludzie są kabalistami. Są kabalistami, ponieważ podążają za Ks. Objawienia jak za instrukcją. Ponieważ Objawienia „przewidują” chaos poprzedzający pojawienie się Mesjasza, wierzą że sprowadzając chaos mogą przyśpieszyć jego przybycie.”

[Komentarz Makowa: Zgadzam się z pozycją Putina co do Syrii, oraz jego podejściem do moralnie zbankrutowanego Zachodu, ale musimy wziąć pod uwagę możliwość, że jest on częścią większego, okultystycznego scenariusza. Chociaż nie zgadzam się z Davidem co do afery Pedogate, o której mówi, że jest to przykład fake news (fałszywych wiadomości),  jestem mu wdzięczny za przekazywanie tych ważnych informacji. Jest coś bardzo dziwnego w tym, jak mocno błądzi świat zachodni. Nasza destrukcja wygląda niczym boska kara. Dalej, Izrael oraz Iran są podobno śmiertelnymi wrogami, ale Putin przyjaźni się z oboma krajami. O co w tym chodzi?]

Poniżej fragmenty z wychodzącej niedługo książki Davida,  Ordo ab Chao: Mad Philosophers, Conspiracy and the End of the World (Szaleni Filozofowie, Spisek oraz Koniec Świata)

DONALD TRUMP, CHABAD-LUBAVITCH ORAZ OLIGARCHOWIE

David Livingstone

(fragmenty dla henrymakow.com)

Zeszłego listopada Maria Zakharova, oficjalny rzecznik rządu rosyjskiego powiedziała, że aby wyjaśnić zwycięstwo Trumpa „musicie porozmawiać z Żydami w Brighton Beach NY”, gdzie znajduje się centrum rosyjskiej mafii oraz sekty Chabad Lubavitch, grup wzajemnie się przenikających.

Rabin Chabad Lubavitch,  Berel Lazar, jest głównym rabinem Rosji. Nazywany „rabinem Putina” często pojawia się u boku Putina podczas publicznych uroczystości, jest również liderem Federacji Żydowskich Społeczności (rosyjski akronim FEOR). Członkowie Chabadu stanowią małą część niewielkiej rosyjskiej społeczności Żydów.  Adolf Shayevech, ważna postać wśród rosyjskiej diaspory Żydów od czasów późnego imperium sowieckiego, był uważany za głownego rabina do roku 2000 i wciąż uważa, że ta pozycja jest należna jemu. Uważa tak również Rosyjski Kongres Żydowski, największa w kraju żydowska organizacja sekularna.

To jednak FEOR otrzymuje wsparcie od rządu, dzięki czemu odnowili tuziny synagog oraz zbudowali żydowskie centra społeczności w całym kraju. „80% wszystkich synagog ma rabina z Chabadu” powiedział rabbi Alexander Boroda, rzecznik organizacji. Jason Greenblatt, były prawnik Trump Organization, obecnie specjalny reprezentant Białego Domu przy negocjacjach międzynarodowych, spotkał się z Lazarem latem 2016 r.

Na Międzynarodowej Konferencji Szluchim w roku 2006, na której gościł Alan Dershowitz, Lazar opowiedział historię którą  miał podzielić się z nim Putin, że kiedy był małym chłopcem, dorastał w biednej rodzinie, lecz jego bliscy sąsiedzi, chasydzcy Żydzi byli dla niego niezwykle mili. „Zrozumiał wtedy” mówił Lazar, „że nie tylko byli mili dla nie-żydowskiego dziecka, lecz byli dla niego mili w czasach i miejscu które były bardzo niebezpieczne dla tego rodzaju zachowań.”

134079069829212341a_b.jpg

W roku 2014 podczas spotkania z Lazarem i głownymi rabinami z Izraela, Europy i Rosji, Putin powiedział, że będzie wspierał Izrael w ich walce, został nazwany „prawdziwym przyjacielem” oraz sojusznikiem Benjamina Netanyahu, zobowiązał się również do zwalczania antysemityzmu oraz „negujących Holokaust” w Rosji. Podczas spotkania z głównym sefardyjskim rabinem Izraela,  Yitzhakiem Yosefem, usłyszał od niego o swojej roli w Rosji: „wg żydowskiej tradycji, twoje przywództwo jest wynikiem decyzji królestwa B-ga, Króla świata, dlatego błogosławimy ci: Błogosławiony jest Ten który dał Swoją chwałę ciału i krwi”

Więcej fragmentów (o Trumpie) u źródła

Źródło: henrymakow.com ,tłum. Radtrap

Źródło: https://radtrap.wordpress.com/2017/04/12/putin-i-trump-postepuja-zgodnie-z-instrukcja-czasow-ostatecznych/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.