Strona główna > Bez kategorii > Putin: Obrona potrzebuje prywatnego inwestora

Putin: Obrona potrzebuje prywatnego inwestora

Źródło: http://3rm.info/21418-utin-oboronke-neobxodim-chastnyj-investor.html

Data publikacji: 22.02.2012

Tłum. RX

Szef „rosyjskiego” rządu, kandydat na prezydenta Federacji Rosyjskiej, Władimir Putin, w swoim artykule autorskim, poświęconym bezpieczeństwu narodowemu i armii, oświadczył o konieczności ściągnięcia prywatnych inwestorów do przedsiębiorstw kompleksu obronno-przemysłowego kraju. Władimir Putin podkreśla, że „rozwój kompleksu obronno-przemysłowego samymi siłami państwa jest obecnie nieskuteczny a w perspektywie średnioterminowej, ekonomicznie niemożliwe”. Rosyjski premier jest przekonany, że jest to „niezmiernie istotne żeby promować partnerstwo państwowo-prywatne w dziedzinie przemysłu obronnego a w tym upraszczanie procedur tworzenia nowych przedsięwzięć obronnych. Prywatne firmy są gotowe zainwestować środki i doświadczenie oraz posiadane technologie w przedsięwzięcia kompleksu obronno-przemysłowego. I wierzymy, że znowu pojawią się nowe „Diemidowy” i „Putiłowy” (carskie zakłady zbrojeniowe). Władimir Putin podkreśla zwłaszcza, że „wszyscy czołowi producenci broni i sprzętu wojskowego w USA i Europie są niepaństwowi. Świerze spojrzenie na branżę z boku, konkurencja biznesowa w organizacji tchnie nowe życie i zwiększy konkurencję rosyjskiej broni na rynkach międzynarodowych”. Szef „rosyjskiego” rządu uważa także, że koniecznością jest stworzenie specjalnego źródła informacyjnego na temat istniejących potrzeb „obrony”, ponieważ nasz prywatny inwestor nie wie jaki jego potencjał będzie potrzebny kompleksowi obronno-przemysłowemu i gdzie powinien skoncentrować własne siły i kapitał”.

Komentarz: Redakcja SS zamieszcza tę krótką, acz istotną, informację na dowód, że Najukochańszy Przywódca Rosji i Słowiańszczyzny, Szełomow (aka Putin), w trosce o zwiększenie, jak zawsze, obronności kraju, po otrzymaniu dyrektyw z Centrum, przystąpił do  realizacji tajnego planu o kryptonimie „Gełd” mającego za zadanie zwiększenie mocy obronnej swoich kont szwajcarskich i amerykańskich przez wprowadzenie partnerów strategicznych (to tacy przedstawiciele religio-narodowości, którzy zostali niemal doszczętnie spaleni przez dyktatury faszystowsko-nacjonalistyczno-ksenofobiczno-antysemitne) do spółkowania i unowocześniania pomysłu na przemysł obronny Rosji. Znając rzeczonych partnerów strategicznych przemysłu obronnego to jest pewność, że ruszy produkcja transporterów worków piasku, pardon, transporterów opancerzonych workami piasku, najnowocześniejszych samolotów 10-tej generacji Fuj-15 (będzie można pooglądać w telawiwzji), izraelskich supersonicznych rakiet finansowych, butów samochodliwych i czapek niewidek, to znaczy hełmów niewidek. Po umieszczeniu takiego hełmu na głowie można będzie przeniknąć w sposób niezauważalny przez linie wroga do jego centrów finansowych.

Niewątpliwie, znając geniusz Najukochańszego Przywódcy oraz geniusz inwestorów, którzy w niewielkiej liczbie uciekli z płomieni, po zawarciu umowy o partnerowaniu, ruszy burzliwa produkcja tajno-jawnych, futurystycznych broniów o których nie śniło się nawet UFO-ludkom. Dla wątpiących zamieszczamy WIZERUNEK!!! Spójrz a uwierzysz!

Najukochańszy Przywódca siłą woli i myśli czyni z metalem co zechce. Strach pomyśleć co zrobiłby, na przykład, z USraelskim lotniskowcem. On sam jest najstraszliwszą bronią.

Agent 007 (miliardów dolarów na jednym tylko koncie).

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.