Strona główna > Rosja > Kabalistyczna czerwona nić na przegubie dłoni Putina

Kabalistyczna czerwona nić na przegubie dłoni Putina

Zobacz koniecznie: Kabalistyczna czerwona nitka judeosatanistów

Prawosławny działacz i bloger, Dmitrij Enteo, zwrócił uwagę na zdjęcia z reportażu telewizyjnego TV1 o spotkaniu, w dniu 18 maja, prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina z prezydentem Indonezji, na których to zdjęciach na prawej ręce szefa „kremlowców” wyraźnie widać czerwoną nitkę.

aaaa

Tę nitkę można dostrzec w reportażu o spotkaniu Władimira Putina na końcowym posiedzeniu z szefem Ministerstwa Obrony i przedstawicielami kompleksu przemysłowo-obronnego, w dniu 13 maja.

Jak wiadomo, czerwona nitka jest żydowsko-kabalistycznym talizmanem w postaci czerwonej, wełnianej nici, która jest zawiązywana wokół nadgarstka. Zaleca się ażeby nitkę zawiązywała bliska osoba i żeby koniecznie zrobiła siedem węzełków.

Ważne jest także ażeby nitka była zakupiona za pieniądze a nie utkana własnymi rękoma. Zakłada się, że ten talizman może ochronić przed zawiścią i „złym okiem” (ayin harah).

Na początku XXI wieku czerwona nitka zyskała popularnść wśród amerykańskich gwiazd show-business’u (Britney Spears, Madonna) i zaczęła symbolizować zainteresowanie Kabałą. To zainteresowanie dotarło także i do Rosji.

Rodzi się pytanie. Po co prezydent, przedstawiający się jako „prawosławny”, demonstruje całemu światu kabalistyczny znak i czyjego „złego oka” się obawia?

Poniżej okultystyczny Putin.

a00

Za: http://www.rusimperia.info/news/id27446.html

Data publikacji: 19.05.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.