Strona główna > Świat > Putin powinien kochać Trumpa

Putin powinien kochać Trumpa

Fałszywe nadzieje prysnęły…Trump odrzucił pomysł rewizji stosunków z Rosją. Putin powinien kochać Trumpa…

Ilu prokremlowskich mistrzów artystycznego, kunsztownego świstania zapewniało wszystkich, że zwycięstwo Trumpa to zasługa “słonecznego galerniczego raba” i błogosławieństwo niebios. Klapki z oczu spadają. Całkowicie kontrolowany przez satanistyczny Chabad Lubavitch Trump jest wrogiem Rosji i nigdy przyjacielem nie będzie.Putin będzie posłusznie płynąć wyznaczonym przez USA torem interesów amerykańskich ale przed “Rosjanami” będzie on się dumnie puszył, że to on o wszystkim decyduje i przed nikim się nie ugina (jak do tej pory zwykle się to działo). Jednakże zakończenie będzie smutne…

————————————————————————————————————————————

Amerykański prezydent-elekt Donald Trump odrzucił ideę ponownej przebudowy stosunków z Moskwą. Powiedział o tym w trakcie konferencji prasowej, która dostępna jest w nagraniu na YouTube.

a99

Trump wyjaśnił: “W sprawie Rosji nie będzie żadnego resetu, albo dojdziemy do wzajemnego zrozumienia albo nie“. Jednocześnie nie potwierdził, na pytanie dziennikarki, że on albo ktoś z jego sztabu wyborczego kontaktował się z Moskwą w trakcie kampanii wyborczej.

Ponadto w trakcie spotkania z dziennikarzami powiedział także, że dobre relacje ze strony rosyjskiego przywódcy mogą być korzystne dla relacji pomiędzy dwoma krajami. “Jeżeli Putin lubi Trumpa to ja zaliczam to do aktywów a nie do czynników negatywnych” – powiedział Trump.

Następnie doprecyzował: “Dwa kraje mogą, na przykład, wspólnie walczyć z terrorystami z, zakazanej w Rosji, grupy “Państwo Islamskie” “. Dodał on także, że jeżeli relacje pomiędzy dwoma przywódcami ulegną pogorszeniu to będzie on dużo ostrzej odnosić się do Putina niż demokratka Hillary Clinton, jego przeciwniczka w czasie wyborów prezydenckich.

Za: http://3rm.info/main/65903-lozhnye-nadezhdy-lopnuli-tramp-otkazalsya-ot-idei-perezagruzki-otnosheniy-s-rossiey-putin-dolzhen-lyubit-trampa.html

Data publikacji: 11.01.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *