Strona główna > Rosja > Putin i mafia Chabad Lubavitch

Putin i mafia Chabad Lubavitch

Oto zaprezentowany jest poniżej dobry materiał video wyszczególniający bardzo bliskie związki Putina z żydowską, satanistyczną sektą Chabad Lubavitch wyznającą kult żydowskiej wyjątkowości i wyższości nad goyami. Żydowskie powiązania Putina, jego filosemickie skłonności objawiające się szczególnie w filosemickim ustawodawstwie Federacji Rosyjskiej są świetnie znane krytykom Putina, ale także są sumiennie zamiatane pod dywan przez kremlowskie presstytutki i jołopków, z wypranymi mózgami, znajdującymi się we wszystkich mediach, i tych lewicowych i tych prawicowych.

Johnny Gat kręci niektóre dobre filmy video ale, wygląda na to, że jest on islamofilem promującym arabskie dobro na Bliskim Wschodzie. Jego papierkiem lakmusowym w kwestii co czyni polityka dobrym a co złym, wydaje się być ocena ich pracy w kwestii pomocy dla Palestyńczyków i „ochrony” skorumpowanych rządów Syrii i Iranu. Częścią jego krytyki Putina jest to, że nie robi on wystarczająco dużo w tych sprawach. Jest to fałszywa krytyka. Syria i Iran, oceniane poprzez niektórych ich nikczemnych wrogów, zamiast w oparciu o ich czyny, są jedynie oportunistycznymi graczami pragnącymi zawrzeć umowy z samymi syjonistami i globalistami, którzy rzekomo im się teraz przeciwstawiają.

Te reżimy są także bez znaczenia dla walki o nacjonalizm w Europie. W rzeczywistości, w przypadku Iranu, oni są po stronie globalistów w promowaniu islamskiej inwazji na Europę w celu rozprzestrzenienia ich religii na nas, białych niewiernych. Irańska „PressTV” ma pro-uchodźczą, pro-imigracyjną linię redakcyjną, emituje wszelkiego rodzaju anty-nacjonalistyczne hity i pro-uchodźcze treści. Assad celowo wypchnął swoich uchodźców do Europy, uniemożliwiając im powrót, chyba, że podporządkują się jego reżimowi. Wiele z tych ugrupowań Assada to Arabowie żyjący na Zachodzie, pasożytujący na naszych krajach i jednocześnie kibicujący rządom i grupom, które nas nienawidzą, takim jak Rosja, Iran i Hezbollah. Gdyby ci Arabowie byli autentyczni to mogliby podnieść broń na Bliskim Wschodzie w interesie jakiejkolwiek głupiej frakcji, którą popierają, zamiast usiłować wciągać białych ludzi w ich semickie, drobne sprzeczki. 

Ci sami antyizraelscy Arabowie są częścią dowodzonych przez Żydów sił inwazyjnych, które rozwalają Zachód, podczas gdy równocześnie agresywnie propagują poparcie dla zagranicznych reżimów. Musimy się ich pozbyć.

Ani Iran, ani Syria nie są naszymi przyjaciółmi, ani nie potrzebujemy ich jako przyjaciół. To, że są wrogami Izraela lub innych reżimów muzułmańskich, nie czyni ich naszymi przyjaciółmi, podobnie jak syjoniści, którzy nienawidzą muzułmanów, nie są naszymi przyjaciółmi. Żaden z nich nie jest naszym przyjacielem i każdy z nich ma swoje własne pokrętne plany, aby nas skrzywdzić.

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia video.

UWAGA !  SUPLEMENT

Władimir Putin to judeomason a jego wybory nie są ostatnimi !

Za: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://tradcatknight.blogspot.com/2018/04/putin-chabad-mafia-video.html#more

Data publikacji: 26.04.2018

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.